Retro Etkileri Nelerdir?

fal-ad1

Genelde ilişkilerde aşkın dışında da genel süreçler yaşanır. İkili ilişkiler, iş ilişkileri, diğer çevremizde olan ilişkiler veya komşularımızla olan ilişkilerimiz hepsi retro döneminde testten geçer. Retro’nun hepimizi sarsarak ilerlediği bir gerçek. ‘’Bir sen eksiktin’’ dediğimiz bütün gelişmeleri yaşarız. Koca umman denizleri geçebiliriz ve bazen ufacık bir dere de boğulma riski içinde bulunabiliriz.

Retro’nun nasıl etkileyeceği konusunda kişisel haritanıza baktırmanızı tavsiye ederim. Örneğin ay Başak burcunda ilerliyorsa karınca gibi çalışacağınızı söyleyebiliriz; evinizden, dolabınızdan, masanızdan tutun her tarafı derleyip toparlarsınız bu sizin için olumlu bir etkidir. Örneğin ay Terazi burcun da ilerliyordur bir anda lastik patlaması gibi elektroniğimize su kaçırmamız gibi ya da bilgisayarımızın çökmesi gibi bazı etkiler yaşayabiliriz. Yine örneğin, Mars güney ay düğümü ile kavuşumu kesinleşir ise zorlayıcı etkiler yaşayacağımızı söyleyebiliriz; uyku düzeninizden beslenmenize kadar kazaya belaya kadar her şeye dikkatli olmamız gereken bir süreçte olduğumuzu söyler. Yine haritamız da Venüs ve Jüpiter’in pozitif irtibatları varsa en güzel günlerin sizi beklediğini söyleyebiliriz. İç ve dış görüntümüzden tutun da duygusal açıdan güçlü olumlu enerji akışından tutun da barışmalardan kavuşmaları kadar çok güzel etkilerden söz edebiliriz.

Retro boyunca karmaşaların yaşanması olasılıkların en yüksek derecede yaşanması tüm burç mensuplarını oldukça yormakta. Fevri davranışlar ve düşüncesiz sözler ayrıca boş konuşan kişiler dedikosunda inanılmaz derecede artış görülür ve bu nedenle de tahammül sınırlarımızı oldukça zorlanır.

Ayrıca diyaloglarla ilgili de retro sürece enteresan gelişmelere yer verir. Retro ile gelen retro ile gider- retro da giden retro da geri gelir- böyle bir söylem vardır ve çoğu zamanda doğrudur. Hasıraltı edilmiş bir türlü dile gelememiş konular saklandığı yerden öfke ve tepkilerle bir anda dışarı çıkar. Gelip geçici heveslerimiz isteklerimiz olur bazı zaman bunların heyecan verici olduğunu düşünüp peşinden sürüklenip kapılırız ve boş bir hayalin peşinde gittiğimizi anlamamız getirmez ancak iş işten geçebilir. Konsantrasyon problemleri odaklanma güçlükleri de ön planda olacağı için retro döneminde tamamen kişisel haritamızı ön plana aldırmak zorundayız. Retro demek haksız kazanç sağlayanları emek vermeden birinin sırtına yapışıp sömürenlerin faydalarını tamamen ortaya çıkartmak demektir. Eğer haritalarımız destekliyorsa risk alabilir yeni iş girişimleri yapabiliriz. Haritamızın destekleyip desteklemediğini mutlaka uzman bir astrolog yardımıyla öğrenebiliriz. Örneğin sürekli haksızlığa uğramış olabilirsiniz ve sürekli susmak durumunda kalmışsınızdır o dönem ve bir anda cesaret bulup konuşabilirsiniz ya da yarım kalan menfi ya da müspet konuları tamamen sonuca bağlayabilirsiniz.

Güzel olan her şeyin retro ile hayatımıza yerleşmesi ve sonsuza kadar mutlu etmesi dileğiyle, hoşça kalın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.