Ramazan’ın İlk Günü

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

İkizler burcundaki Yeni Ay sonrasında on bir ayın sultanı Ramazan’ın ilk gününden merhaba diyoruz tüm değerli takipçilerimize!!!

Ay; İkizler’de ilerleyişini sürdürüyor. Aslında iki iyicil dediğimiz Jüpiter – Venüs olumlu açılarıyla da desteklenen ancak zorlu bir haftaya doğru ilerlediğimiz bir süreçte başladı Ramazan ayı… Haftanın başında etkili olacak Mars – Satürn karşıtlığı; bize oldukça dikkatli olmamız gereken; agresyonun yükseleceği, ani ve sert, üzücü olayların da yaşanabileceği bir döneme girildiğinin işaretini veriyor bu iki gezegenin açısı!!!

Mayıs sonunun bu sert etkilerini şimdiden yaşamaya başladık. Dolayısıyla her türlü agresyon yaratan ya da ani gelişebilecek olaylara karşı yüksek farkındalık ve temkinli olmak kaidemizi bozmuyoruz lütfen! Bazı noktalarda çok üstüne gitmemek, içgüdüsel davranışlara kapılmadan bazı süreçleri kabullenmek, sorumlulukları yerine getirmek önemli ölçüde olayların akışında rahatlatıcı olacaktır.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Mars kavuşumu; zorlu ve gergin; mücadele etmemiz gereken konuların gelişeceği bir sabaha uyandık bir kısmımız.

Ardından gelen Ay – Satürn karşıtlığı sorumluluklar ve özgürlüğümüz harekete geçme isteğimiz arasında bir durma zorunluluğu ve bir kısıtlanma süreci yaşatıyor. Bu süreci de yapılması gerekenlere odaklanarak ve fazla zorlamadan bazı konuları akışına bırakarak yürütmek doğru olacaktır.

Ay; öğleden sonra itibariyle; Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Güvenliğimiz, milli değerlerimiz, yuvamız, köklerle ilgili konuları gündeme taşıyor. Yaklaşık iki buçuk gün kendimizi duygusal hissedeceğimiz, içimize yöneleceğimiz; bununla birlikte ülkemizi, güvenliğimizi ilgilendiren konuların da vurgu kazanacağı bir sürece giriyoruz.

Yengeç burcunun korumacı, sahip çıkan merhametli yanlarını da deneyimleyeceğimiz bir hafta sonunda ailemiz ve sevdiklerimizle vakit geçirmeyi tercih edebiliriz.

Ramazan ayının kalplerimize, yuvalarımıza, memleketimiz ve bölgemize; Bereket, huzur ve birlik getirmesi dileklerimizle

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.