Ramazan Bayramı Astroloji Yorumu

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

İkizler Yeni Ay’ının hemen ardından başlayan Ramazan’ı tamamlıyoruz. İlahi olana, özümüze daha yakınlaşmaya ve bu kutsal süreci idrak etmeye çalıştık.

Yengeç’te meydana gelen yeni Ay’la bu süreci tamamlıyoruz. Köklerimiz, ailemiz, vatanımız, geleneksel olan ve muhafazakar yapıyı tanımlayan; korumacı, sahiplenici ve şefkat temalarını içeren Yengeç Yeni Ay’ı Bayram’a birlik ve beraberlik, sevgi ve şefkat duygularını ulaştırsın.

Evet değerli takipçilerimiz; Cumartesi sabahı Yengeç’te bir Yeni Ay meydana geldi.Yeni Ay’lar aslında başlangıç zamanlarıdır. Ancak bu Yeni Ay; daha çok geçmişle ilgili bir süreci ve kapanışı ifade ediyor.

Yengeç burcunda biriken gezegenler, su enerjisinin baskınlığı ve Mars, Jüpiter, Plüton arası oluşan T-Kare; ikili ilişkiler ve bireysel alanlarımızda biraz gerginlik, depresiflik yaratıyor. Duygusal ve alıngan tavırlar; tartışmaya açık, egonun yükselebileceği kırıcı ifadeler gelişebilir ilişkilerde. Farkındalıkla aşmaya ve kalp kırmamaya dikkat etmemiz gerekiyor.

Ailemiz, geçmiş, manevi duygularımız bu süreçte daha fazla öne çıkıyor. Başta annemiz olmak üzere, aile, çocuklarımız, atalarımızla ilgili günlük hassasiyetler ve geçmiş anılar yoğunlaşıyor.

Genel olarak; liderler, milli söylemler, kapalı alanlar, suç ve suçlular, cezaevleri, kadınlar, hastaneler, ekonomik konular, milli gelir, sert ve agresyona, eyleme dönük hareketlenmeler Yeni Ay’ın tetiklediği alanlar.

Yeni Ay; yükselen burcu Yengeç olan ülkemizi de yakından etkiliyor. Halkın duygularının öne çıkacağı ve dikkat edilmesi gereken bir sürece giriş yapıyoruz. Güvenliğimiz, topraklarımız, ordumuz ön planda. Endişe etmeye açık ve oldukça hassas bir dönemden geçiyoruz.

Sağlık açısından bu Yeni Ay ve takip eden birkaç gün; baş ve göz ağrıları, mide hassasiyeti yaşanabilir. Endişe kökenli sorunlarda artış görülebilir.

Pazar günü boyunca Ay; Yengeç burcunda yoluna devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinde meydana gelen Ay –Plüton karşıtlığı; güç gösterilerine ve saert etkilere açık bırakıyor. Ardından gelen Ay – Venüs sekstili bu süreci biraz rahatlatırken; ikili ilişkilere destek veriyor.

Günün ikinci yarısı daha dikkatli olmayı gerektiriyor. Öğleden sonra gerçekleşecek olan Ay – Uranüs karesi ani ve planlamakta zorlanacağımız bir süreci gösteriyor.

Etkisi devam eden Mars – Jüpiter karesi; fanatik ve inançlara yönelik eylemlere açık etkiler veriyor.

Yollarda, ikili ve sosyal alanlarda agresyondan, hız ve sinirden, fanatik tartışmalardan uzak kalalım. Ağzımızın tadını ve Ramazan’ın kutsal anlamını bozmayalım lütfen.

Binnazabla ailesi adına; aşleniz ve sevdiklerinizle, huzur ve sağlıkla kutlayacağınız nice bayramlar dikliyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.