Plajda Türk Kahvesi ve Kahve Falı

Merhaba Sevgili Binnaz Abla Takipçileri,

Mevsimlerin Kraliçesi Yaz tüm haşmetiyle tahtında yine. İmkanı olan var olmayan var elbette ama hemen herkesin en azından sağlığı için, enerjisi için ihtiyacımız olan güneş, her zamankinden daha cömert. Ancak her şeyin fazlasından kaçınmak gerekliliğini hatırlamak gerekmekte.

Efendim Türk Kahvesi sıcak bir içecek ama yazları plajların da vazgeçilmezi. Misal ben denize indiğimde, önce bir suya girer çıkarım, ardından zaten suya girmeden evvel sipariş ettiğim Türk Kahvemi içer ve o an huzura erişirim. Biliyorsunuz Beach Club’ler pek moda. Sordum soruşturdum, buzlu çayların, asitli içeceklerin ve Happy Hour zamanlarında alkollü içeceklerin yanında Türk Kahvesi, mutlaka tercih edilir biçimde namını sürdürmekte.

Türk Kahvesi içilir de fal kapamadan olur mu? Olmaz elbette. Cep telefonu uygulama marketinde onlarca uygulama var. Hemen hızlı bir fal için Faladdin uygulamasından fal baktırıyorum bazen. Ama çoğunlukla bizim Binnaz Abla uygulamasından, yorumcu seçip özel fal baktırıyorum. Plajda, olduğum yerde öyle zevkli ki. Ben de fal bakıyordum bir aralar, bilenler bilir. Ama hakikaten tebrik etmek lazım, Binnaz Abla yorumcularını. Müthiş öngörüleri olanlar var.

Deniz, tatil, kum, güneş, güzel müzik ve Türk Kahvesi ve tabi ki Türk Kahvesi Kahve Falı. Hepinize mutlu güzel tatiller.

fal-ad1
Emir Adalı

Emir Adalı

Yaklaşık 10 yıldır gösteri sanatları yönetmenliği yapan Emir, çevresinde hemen farkedilir 6. hissiyle tanınıyor. Kendini "milyonlarca küçük telve zerresini konuşturan adam" olarak tanımlayan Emir, yalnızca Binnaz Abla çatısı altında yüzlerce kişinin derdine, sevincine ortak olmuştu. Şimdi ise Binnaz Abla blog sayfasında, yazılarıyla sizlerle olmaya devam edecek.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>