Perceid Meteor Yağmuru

fal-ad1

12Astroloji yolunda ve Perceid meteor yağmuru ışığında güzel bir güne uyanmak dileklerimle hepinize merhaba…
12 ağustos doğumlu sevgili Aslanlar, doğum gününüz kutlu olsun!!!

Ay Cuma günü boyunca Yay burcunda ilerlemesini sürdürürken, inançlar, felsefe, eğitim, hukuk, medya konuları ve ülkemiz gündeminde güvenliğimiz ve güvenlik güçleri ön planda olacak. Sabaha doğru kesinleşen Ay ve Mars kavuşumu stresli etkileri barındırıyor. Askeri ve yine güvenlikle ilgili konular endişe ve zorlanma oluşturabilir. Ay ve Venüs karesi Venüs’ün Başak burcunda bulunması nedeniyle ilişkilerimizde gerginliğe, irdelemeye ve memnuniyetsizliklere işaret ediyor. Özellikle Venüsün bu yerleşimi, kadınlarla iletişimde biraz daha dikkat etmemizi gerektiren stresler yaratabilir. Diğer yandan Başak ilişki temalarında ihtiyatlı ve düzgün bir ilişki kurana kadar içe kapanık olma eğiliminde, Venüs ise tam tersine, ilişkide ilgi ister, sosyal ve dışa dönüktür. Bu sebeple doğası gereği Venüs Başak’ta pek de rahat edemez..

Öğleden sonra yaşanacak olan Ay ve Satürn kavuşumu aile ve evimizle ilgili sorumluluk 12agerektiren işlerde bizi zorlayabilir. Ayrıca işimizle ilgili konularda engellemeler ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Mümkün olduğu kadar esnek davranmaya ve şartları çok fazla zorlamamaya özen gösterelim lütfen. Akşam saatlerinden itibaren etkili olacak Ay ve Balık burcunda yer alan Neptün karesi ile birlikte ilerleyen saatlerden sonra etkili olacak Ay ve Düğümlerde gerçekleşecek kare açısı, duygularımızda gelgitler yaşamamıza, hayal kırıklığı, endişe hislerinde artışa neden olabilir. Özellikle geçmişten gelen konularla ilgili belirsizlik ve zorlanma hissi duygularımızda dağınıklığa neden olabilir. Geçmiş konularda olumsuz takılıp kalmaktansa, gerekli dersleri alarak önümüze bakmaya çalışmak daha yapıcı olacaktır.

12bGün boyunca bizi mutlu edecek ve konsantrasyonumuzu olumlu etkileyecek olan ruhsal çalışmalara ağırlık vermek rahatlatıcı olacaktır. Dua, meditasyon, çocuklar, hayvanlar, doğada veya sahilde kısa bir yürüyüş iyi gelecektir. Gıda tüketiminde çok fazla şeker tüketmemekte de fayda var. Ayrıca üzerimizdeki stres nedeniyle gereğinden fazla yeme isteği oluşabilir. Bunun yerine açık havada kalarak bitki çayları ve bol su içilmesini tavsiye ediyoruz.

Yine gece saatlerinde bulunduğunuz yerde açık ve yüksek alanlarda kuzey ufkunda gerçekleşecek Perceid meteor yağmurunu izleyebilir ve hafta sonuna güzel bir giriş yapabilirsiniz.

Sevgi ve Bilge’likle…

fal-ad1
Pelin Yıldırım

Pelin Yıldırım

1974 Ankara doğumlu, İşletme fakültesi mezunu, uzun yıllar uluslararası ticaret alanında çalıştı. “Yukarıda Ne Varsa Aşağıda O Vardır “ cümlesi onu önce hermetik felsefe ve ardından Astroloji ile tanıştırdı. Astrolojinin çeşitli tradisyonlarında eğitimler aldı. Klasik Batı Astrolojisi, İlişkiler Astrolojisi ve Ruhsal Astrolojisi alanlarında uzmanlaştı. Ayrıca yurtdışında Astro Psikoloji eğitimi aldı. Astoloji ile eşzamanlı olarak Amerika California’da yerleşik I-NLP Center ile NLP Master düzeyde çalışmalarını özellikle kadın farkındalığı ve ilişkiler konularına yönelik sürdürmeye devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.