Pazartesi Nasıl Geçecek?

fal-ad1

29 Ağustos 2Sevgili astroloji takipçileri merhaba,

Pazartesi gününe, Ay’ın Yengeç burcunda hareketiyle merhaba diyoruz. Yengeç burcunun ana temaları olan vatanımız, halk, yuva, anne ve ailemiz, koruma içgüdümüz konularında hassasiyetimiz ön planda olacak. Gece yarısı itibariyle Ay ve Uranüs karesi belirginleşiyor. Ay’ın daha dingin ve duygulara yönelik tabiatı, Uranüs’ün ani hareket eden, değişken tavrı karşısında zorlanıyor. Kendimizi telaşlı, huzursuz hissedebilir, beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Etrafımızı şaşırtan davranışlar gösterebilir ya da çevremizden şaşırtıcı davranışlar görebiliriz.

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte önce Ay’ın Jüpiter’le birlikte yaptığı 60’lık açı; uluslararası ilişkiler, eğitim, yayıncılık, medya, daha sonra geçekleşecek olan Ay – Venüs 60’lık açısı ikili ilişkilerde olumlu iletişim kurabilme ve sonrasında gerçekleşecek olan Ay – Merkür 60’lığı ise; haberleşme, çalışmalarımızın duyurusunu yapma, yazışma ve toplantılar açısından destekleyen görünümler içinde olacak. Bu olumlu süreçleri özellikle işlerimiz ve ikili iletişim açısından iyi organize etmeye çalışalım çünkü Ay; saat 09:20 civarlarından öğle 29 Ağustos3üzerine kadar, Yengeç burcunda boşluğa giriyor. Bu süreçte mevcut işlerimizi devam ettirmek ve yeni bir çalışmaya girişmemek sağlıklı olacaktır.

Öğle saatleri itibariyle Aslan burcuna geçiş yapan Ay, özgüvenimizin biraz daha yükseldiği ve daha fazla göz önünde olabileceğimiz zaman dilimlerini gösteriyor. Aynı saatlerde, tüm gün boyunca etkili olacak Merkür- Venüs kavuşumu da gerçekleşiyor. İlişkilerimizin daha kolay gelişeceği, kendimizi daha rahat ifade edeceğimiz, sorunlu ilişkilerde rahat yol alabileceğimiz etkiler mevcut. Bu kavuşum, aynı zamanda reklam, halkla ilişkiler, estetik ve sanat alanında çalışanların işlerini daha rahat yürütebilmeleri açısından da destekleyen fırsatı sağlıyor. Ayrıca, arkadaşlarımız ya da sevdiklerimizle birlikte keyifli vakit geçirmek, sosyal ortamlarda bulunmak adına güzel etkilere sahip.

29pazarteeiGünün gece yarısına doğru ilerleyen saatleri, Ay Düğümleri ile Mars arasında kare açı netleşiyor. İleriye yönelik işlerimizle ilgili kararlı ve aktif olmamız, mücadele etmemiz gereken hassas bir süreçte bulunacağız. Kare açının Ay Düğümlerini kapsaması, biraz kontrolümüz dışında gelişen ve zorlansak da geçmiş tecrübelerimizi ileriye yönelik yapıcı kullanarak bu agresif etkiyi daha kolay idare edebileceğimizi de gösteriyor. Bu sert görünüm; kolektif anlamda askeri alanda ve teröre yönelik hareketli ve tehlikeli riskler de taşıyor. Temkinli olmamız ve şiddetten her anlamda kaçınmamız gereken zaman dilimleri içindeyiz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.