Pazartesi Gökyüzü Yorumu

fal-ad1

15aa yazı başınaAstroloji yolunda herkese merhaba,

Bu hafta içinde yaşayacağımız ay tutulmasına doğru ilerlerken, haftanın ilk gününde Ay’ın Oğlak burcundaki seyri esnasında en önemli göksel temaslardan biri Ay Pluto kavuşumu şeklinde olacak. Ay sembolizma olarak dişil prensibi ve duygularımızı temsil eder. Pluto ise kadersel yapılandırıcı ve zorlayıcı simyasal bir güç olduğundan, yaşamımızın her alanı ile ilgili girişimleri başlatmak için içsel bir güç hissettirecek. İşlerin, olayların, ilişkilerin akışında, kararlı hareket etme gücünü bulacak ve aksayan yönleri derlemek toparlamak, yeniden yapılandırmak , düzen sağlamak adına önemli bir duygusal aksiyon desteği bulacağız.

Öğlen saatlerinde gerçekleşecek bu kavuşumun ardından, akşam saatlerinde oluşacak olan 15cc-son venus paragrafınaAy Merkür 60’lık açısı, hızlı kararlar almamıza, kendimizi çok net ifade etmemize, yoğun ve hızlı bir iletişime işaret ediyor. Toplantı, sunum gibi konularda güçlü bir etki yaratabilir, özel ilişkilerimizde ise kendimizi ve beklentilerimizi rahat ifade etme, bizi rahatsız eden tıkanıklıkları açık bir iletişimle masaya yatırarak çözebilme ve dinleyen tarafından anlaşılma konusunda oldukça şanslı saatler olacak.

15bb-hermes hakkında bilgi verilen paragrafaMerkür; iletişim, bilgi ve düşünce kelimelerinin adeta bileşimi gibidir.. Mitoloji’de Zeus ‘un ulağı Hermes (Merkür), bilgi iletirdi. İletişim gezegeni olan Merkür de bilgiyi bir yerden bir yere aktarır. Kafamızdaki düşünceler birbirini kovalarken, Hermes de adeta görev başındadır. Kendimizi ifade ederken, Merkür’ün işlevlerine ihtiyaç duyarız. Merkür’ü, yani iletişimi ne kadar objektif çalıştırırsak, gelen bilgi ve giden bilgi o kadar yansız ve doğru olacaktır. Bu sebeple özellikle ilişkilerimizde beklentilerimizi dile getirirken, iletişimin bir monolog değil, diyalog şeklinde olması gerektiğini ve karşılıklı etkileşimle can bulabileceğini göz önünde bulundurmak kazançlı çıkmamıza yardımcı olacaktır çünkü iletişim sadece anlatmak değil dinlemek anlamına da gelir.

Gün boyu Ay Venüs arasındaki açı sebebiyle, aşk, estetik, sanat gibi konularda olumlu ve yaratıcı bir enerjiye de sahip olacağız.

Sevgi ve bilge’likle, mutlu bir hafta dilerim..

fal-ad1
Pelin Yıldırım

Pelin Yıldırım

1974 Ankara doğumlu, İşletme fakültesi mezunu, uzun yıllar uluslararası ticaret alanında çalıştı. “Yukarıda Ne Varsa Aşağıda O Vardır “ cümlesi onu önce hermetik felsefe ve ardından Astroloji ile tanıştırdı. Astrolojinin çeşitli tradisyonlarında eğitimler aldı. Klasik Batı Astrolojisi, İlişkiler Astrolojisi ve Ruhsal Astrolojisi alanlarında uzmanlaştı. Ayrıca yurtdışında Astro Psikoloji eğitimi aldı. Astoloji ile eşzamanlı olarak Amerika California’da yerleşik I-NLP Center ile NLP Master düzeyde çalışmalarını özellikle kadın farkındalığı ve ilişkiler konularına yönelik sürdürmeye devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.