Pazartesi Astroloji Yorumu

fal-ad1

imageMerhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Binnazabla ailesi olarak mutlu bir Pazartesi ve güzel bir hafta geçirmenizi diliyoruz.

Dün sabah Koç burcunun 23 derecesi ve 3. Dekanında bir Dolunay gerçekleşti. Kuvvetli etkilerini ve beraberindeki sert açıları bu haftanın ortalarında daha fazla hissedebileceğimiz önemli bir dolunay deneyimledik.

Haftaya Ay’ın Boğa burcunda hareketiyle birlikte geçiş yapıyoruz. Ay Boğa’dayken daha dengeli, sağlam ve güvenlik arayışında bir tutum sergileriz. Maddi değerler, beş duyumuzla ilgili konular ön planda olur. Güzel olan ve keyif veren durumlar bizi mutlu eder.Temkinli, sabırlı ve pratik yaklaşımlar sergileriz.

Sabah saatlerinde Ay – Neptün arasında güzel bir açı meydana geliyor. Bu açı; imagesezgilerimizi artmasına ve daha duygusal hissetmemize neden olabilir. Sanatsal alanlara ilgimiz artabilir. Yaratıcı ve merhametli hissedebiliriz. Meditasyon, ibadet, manevi çalışmalar anlamında güzel destekler alacağımız saatler.

Öğle saati Ay – Kuzey Düğüm arasında gerçekleşecek olan üçgen açı; birlikte ve hedefe odaklı yapılacak işler alanında güzel etkiler veriyor. Bu konuda gösterilecek işbirlikleri ve ortak tutumlar tarafların yararına olacaktır.

imageÖğleden sonra Ay’ın Mars ve akşamüzeri de Plüton’la üçgen açısı gerçekleşiyor. Bu açılar, hafta ortasında kesinleşecek olan Mars – Plüton kavuşumunun etkisiyle bireysel ve kolektif anlamda doğru kullanılırsa güç ve irade isteyen konularda başarı sağlayacağımız, odaklanarak sağlam temelli işlerin altına girebileceğimizi gösteriyor. Ezici olmadan güçlü, özgüvenli yaklaşımlarla zorlu çalışmaları olumlu şekilde ilerletebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.