Pazar Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

27-kasimDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Keyifli ve sağlıklı bir Pazar günü geçirmenizi dileriz.

Yeni Ay’a doğru ilerlerken, Akrep temalarında bir güne giriş yapıyoruz. Akrep burcunun sezgisel, araştırmacı, tutkulu, kararlı tavrı yine ön planda olmaya devam ediyor.

Güne; Ay – Neptün üçgen açısının destekleyici enerjisiyle giriş yapacağız. Dolayısıyla gece saatlerinden itibaren her türlü dua, meditasyon, arınma ve şifa çalışması için çok uygun zaman dilimindeyiz. İlahi aşkın ön plana çıktığı, sezgilerin çok yoğunlaştığı bu süreçte; rüyalarımız da ön planda olacaktır.

Bu açının etkisiyle; öğle saatlerine kadar olan süreçte; rahat ve sezgisel hareket ederken, yaratıcı çalışmalar için güzel destekler altında olduğumuzu belirtmekte fayda var.

Öğleden sonra etkili olan Ay – Mars karesi; stresli ve gergin enerjilerin hakim olacağı bir süreci gösteriyor. Kavgacı, hırslı, gözü kara davranırken kendimizi zor durumda 27-kasim3bırakabiliriz. Özellikle atak ve sonunu düşünmeden hareket etmemiz sonucunda haya kırıklığı ve gerginlik yaşamamız mümkün görünüyor. Acele etmeden, sakin davranmak ve sıkıntı yaratacak kişi ve ortamlardan biraz uzak durmak çok yerinde olacaktır.

Ay – Mars karesinin biraz yıkıcı olan bu enerjisini; işlerimizi toparlamak, efor gerektiren işlere odaklanmak ve spor yaparak enerjiyi doğru kanalize etmek yoluyla olumlu olarak değerlendirebiliriz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Plüton altmışlık açısı; duygularımızı yoğun ve güçlü hissedeceğimiz, sezgilerimizin çok güçleneceği bir süreci tanımlıyor. Bu zaman diliminde kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, yine güçlü ve karizmatik etkiye sahip kişilerden destek alabiliriz.

Ay – Akrep enerjisiyle, okült konular, mistik ve gizli bilgilerde derin ve sağlam bir ilerleme sağlanabilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.