Pazar Günü Astroloji Etkileri

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay, Oğlak burcunda yoluna devam ederken; yeni haftada da ciddi, iş ve çalışma odaklı süreçlerle, biraz da zorlu etkileri yaşayacağımız enerjileri hissetmeye başlayacağız.

Ay – Jüpiter karesi sabah saatlerinde duygusal ve hormonal dengesizliklere, davranışlarda tutarsızlıklara neden oldu.

Günün ikinci yarısından itibaren daha uyumlu, sakin, etkiler devreye giriyor. Ay – Neptün sekstil açısı; hoşgörülü ve iyimser davranacağımız bir Pazar akşamı geçirmemize yardımcı oluyor. Özellikle gireceğimiz haftanın bizi zaman zaman zorlayabilecek görünümü öncesinde zihnimizi boşaltıp, rahatlatmak adına da olumlu kullanabileceğimiz bir zaman dilimindeyiz.

Haftanın ilk iki günü Merkür – Jüpiter etkisiyle hukuk, eğitim, yayıncılık, turizm, seyahat konularında şanslı ve ilerleyen enerjilerle yol alıyoruz. Ancak; özellikle haftanın ikinci yarısında Güneş – Satürn ve Merkür’ün açıları sorumluluklar ve baskı altında hissetme anlamında bizi biraz zorlayarak, davranışlarımıza ve sözlerimize dikkat etmemiz gereken bir dönemi işaret ediyor.

Jüpiter’in tam anlamıyla ileri hareketine başlayacağı hafta başında; şanslı ve olumlu ilerleme sağlayacağımız etkiler alma imkanı bulacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.