Yüksek Enerjili Pazar

fal-ad1

21 AğustosSevgili astroloji takipçileri merhaba,

Ay, tüm gün boyunca Koç burcunda hareket ediyor. Hızlı, temposu ve enerjisi yüksek, aktif olacağımız bir gündeyiz.
Sabah saatlerinde belirginleşecek Ay – Mars üçgeni nedeniyle günlük rutinimiz dışına çıkacağımız, hareketli ve aktivitesi yüksek işlere ilgimizin yoğunlaşacağı bir gün bizi bekliyor. Ani kararlarla, düşünmeden, hızla girişeceğimiz işlerimizde dikkatli olmak da fayda var; ileriye yönelik risk taşıyan hareketlerde bulunmayalım lütfen… Bu enerjimizi daha kalıcı, kararlı çalışmaların yanı sıra; spor gibi enerjimizi odaklanarak ve kontrollü kullanabileceğimiz aktivitelerde değerlendirelim.

21 Ağustos2Öğle saatlerinde etkin olacak Ay ve Satürn arasındaki üçgen açı; sorumluluklarımızı ciddiyetle ele alabilir, bu konuda bizden tecrübeli kişilerin desteğini sağlayabilirsek kalıcı işlere imza atabileceğimizi söylüyor bize… Satürn ayın 24’ünde yaşanacak olan Mars-Satürn-Antares kavuşumuna doğru adım adım ilerliyor. Bu nedenle gergin, sıkışmış, sinirli hatta zaman zaman patlamaya hazır hale gelmemiz mümkün. Disiplinimizi bozmadan işlerimize yoğunlaşmalı ve tahriklere kapılmamalıyız.

Günün geç saatlerinde belirginleşecek Ay-Plüto karesi; oldukça duygusal olabileceğimiz, 21 ağustos3her anlamda duyguların çok yoğun yaşanabileceği etkiler içeriyor. Bu yoğunluk hırpalayıcı olabilir ve takıntılı davranışlara yönlendirebilir. İkili ilişkilerimizde ani çıkışlarda ve güç gösterilerinde bulunmak, günün sonunu tatsız bitirmemize neden olabilir. İradeli ve temkinli davranmak her şekilde kazandırır.
Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.