Pazar Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

9-ekimSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Güzel bir Pazar günü geçirmenizi diliyoruz.

Ay, Oğlak burcunda hareketine devam ediyor. Biz de Oğlak burcu özelliklerinde enerjileri deneyimlemeye devam edeceğiz. Sorumluluklarımız yine ön planda. Kararlı ve organize hareket edeceğimiz, daha maddi odaklı davranacağımız bir gündeyiz.

Bazı ilişkilerde sağlam, kalıcı temeller atılması Ay Oğlak’tan geçerken mümkün olabilir. Bu günlerde dışarıya karşı daha mesafeli ve ciddi görünürüz. Beklentilerimiz yükselir ve karşılık göremediğimizde, hoş görülü davranamayabiliriz. Olaylara gerçekçi ve dünyevi bakış açısıyla yaklaşırız.

Sabaha karşı, Ay – Plüto kavuşumu netleşiyor. Duygusal anlamda oldukça derinlik verecek, hislerimizin kuvvetleneceği ve biraz da takıntı yapabileceğimiz saatlerdeyiz. Bazı düşünceler, olaylar aklımıza takılabilir, üzerinde çok fazla yoğunlaşabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay – Güneş karesi belirginleşiyor. Duygusal anlamda bizi zorlayacak bir kavuşum diyebiliriz. Bilinçaltımızda çatışmalar, duygularımız ve mantığımız arasında gel-gitler yaşatabilir bu kavuşum. Duygusal problemlere ve gerginliklere açık durumdayız, tartışmalar minik bir sebepten alevlenebilir. Çok fazla üzerinde durmayıp, odağımızı biraz farklı konulara çevirelim. Pazar günümüzü, keyfimizi kaçırarak boşu boşuna 9-ekim-2harcamayalım.

Öğle saatlerinde gerçekleşecek Ay – Venüs sekstil açısı; sabah saatlerinde bizi biraz zorlayan enerjileri dağıtabilir. İlişkilerimizde daha hoşgörülü, nezaketli davranacağımız saatler içindeyiz.

Öğle saatlerinde kesinleşen Ay – Venüs sekstil açısının etkisiyle, hoşgörü yükselir. İkili ilişkilerde ve diplomatik ortamlarda olumlu ve destekleyici etkiler altındayız. Her türlü ilişkide, sanatsal faaliyetler, alış – veriş ve yeme – içme organizasyonları adına desteklendiğimiz süreçteyiz. Ailemiz, arkadaşlarımız ve sevdiklerimizle birlikte vakit geçirebilir, planlar yapabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay – Chiron altmış derecelik sekstil açısı, duygusal anlamda bizi üzen, yaralayan ve bilinçaltında saklı konularımızla ilgili olumlu etki verebilecek bir görünümde. Çok derinleştirmeden, konuşarak ve olgunluk göstererek ya da başkalarına bu tecrübelerimizle yol göstererek şifalanmayı sağlayabiliriz.

Günün son açısı Ay – Uranüs kare açısı. Ani, sıra dışı gelişmeler yaşanabilir. Şaşırtıcı olaylar görülebilir. Kendimizi huzursuz, telaşlı hissedebiliriz. Rutin yaptığımız işler bizi sıkabilir ve otoriter tavırlara tepki gösterebiliriz. Daha özgür düşünüp, özgür hissedeceğimiz; olaylara ve kişilere radikal tavır sergileyeceğimiz süreçlerdeyiz.

93kim4Bu açının olumlu kullanımında; problemli konulara sıra dışı, yaratıcı çözümler bulmak mümkün olur. Ani karar almak, kalıcı işlere başlamak adına çok doğru bir zaman dilimi değil. Ancak; rutin dışı aktiviteler, farklı bir akşam geçirmek adına değerlendirilebilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.