Parasal Konularda Hareketlilik Yaşayacağız

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Bugün; öğleden sonra saatlerinde Boğa burcunun 6. derecesinde bir yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay; transit haritanın 8. Ve 9. Evlerinde gerçekleşiyor. Boğa burcunun daha dünyevi, toprak, somut konular ve güvenlik sağlama, garanti altına almak ve korumak temaları gözle görülür hale geliyor. Özellikle parasal konular, yatırım işlemleri, krediler, borç, alacak, miras, konularında hareketlilik yaşayacağız.

Teknik bölümlerine fazla değinmeden Yeni Ay’ın etkilerini yorumlamaya başlayalım.

Öncelikle Yeni Ay; haritanın doğum ve ölüm evini ilgilendiriyor ağırlıklı olarak. Retrolarla geçen bir sürecin sonunda arınma ve yeniden doğuşun, toprakla, doğayla manevi bir bütünleşmenin tam zaman. Bununla birlikte yeni başlangıçlar açısından bu Yeni Ay; kalıcı konular ve yeni başlangıçlar için henüz çok uygun değil.

Çünkü Venüs rahat etmediği Koç burcunda ve henüz gücünü tam toplayamadı. Merkür’de retrosunun son düzlüğünde… Bu nedenle bizler her ne kadar önümüzü görmek isteyip sağlam adımlar ve kalıcı çalışmalarla hareket etmek istesek de biraz temkinli davranmak yerinde olacaktır.

Yeni Ay; Boğa burcu temalarını da arkaya alarak hemen her konuda sağlamcı ve talep eden konumunda olmayı ön plana getiriyor. Gözle görünür konu ve değerler daha fazla gündemimizde yer alacak. Bu dönem; gezegenlerin retro süreçleriyle aslında artık devam etmemesi gereken ya da düzeltilmesi gereken konularda önce iyi bir düşünüp, eksikleri tamamlayıp, bize uygun olmayanlardan arınmayı gerektiriyor.

İkili ilişkiler, aşk, evlilik, ortaklıkla ilgili süreçlerde önemli kararlar alınabilir. Sağlıkla ilgili olarak özellikle Boğa’nın temsil ettiği boğaz bölgesi, ses telleri, tiroid, boyun kaynaklı rahatsızlıklar sorun olabilir. Boğazımıza ve yemeye de merakımızın artabileceğini söyleyelim. Kilo sorun olanların dikkat etmesi gerekebilir. 

Genel etkiler açısından; uluslararası ilişkilerde hem ekonomik hem diplomatik alanlarda zorlanmalar yaşanacak. Bu konularda biraz sert önlemler ve yapılandırmalar gündeme gelebilir. Bazı yaptırımlar, yeni düzenlemeler; geriye dönük ticari, hukuki, ödeme, borç, alacak konularının gündeme gelmesi, uluslararası alanda sert söylemler, şiddet ve patlama olayları, zehirlenmeler, mültecilerle ilgili konular ve yüzeysel bilgilerle hareket edilmesi gündeme gelebilir.

Ülkemiz açısından gündemi meşgul eden konuların devam edeceği, sivil toplum ve Meclis’te hareketlilik yaşanması, önemli görevlerde ve göz önündeki kişi ya da kuruluşlarda ani değişiklikler yaşanabilir. Bireysel alanlarda yukarıda saydığımız genel etkilerin dışında her birimizin haritasında Boğa burcunun denk geldiği ev, gezegenler ve beraberindeki etkileşimlerle deneyimlenecek olan bu yeni ayın; bizim ve bütünün hayrına olması dileklerimizle.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.