Para, Sağlık, Aşk, Her Konuda Yeni Ay Etkisi Olacak!

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Bugün akşam saatlerinde Terazi burcunun 26 derecesinde Yeni Ay gerçekleşiyor. Baştan yola çıktığımız duygular, hedeflerle ortada değişime uğrayacak kadersel süreçlerin dengesinde bir Yeni Ay. Özellikle ikili ilişkiler, sevgi ve aşkla ilgili birkaç gün yaşanacak genel olumlu etkilerin yanında; aniden bitecek beraberlikler, ortaklık ve evliliklerle, dengede kalmanın zor olacağı süreçleri yaşayacağız. 

Geçmişte yaşananların olumlu ya da olumsuz şekillerde yeniden gündeme geleceği, dengeyle ve karalı hareket etmemiz gereken, beraberinde adım atmakta kararsız da kalabileceğimiz bir Yeni Ay’dayız. Ardından Güneşin Akrep geçişi; kuşkular, kaotik ve stratejik derinleşmeler, geçmişten getirdiklerimizin toparlanabileceği ya da tamamen zora girebileceği anları; değişim ve dönüşüm çizgisini yaşayacağız.

Bilinçli, dersleri alarak ve sağlam adımlarla ilerlemek kaydıyla bazı fırsatların da karşımıza geleceği ve olumlu kazanımlara dönebileceği; ben – biz dengesinde zaman zaman zorluk yaşanması nedeniyle diplomatik ve uyumlu hareketin de gerektiğini hatırlamak yerinde olacaktır. Bir kısmımız geçmişin ve kaybettiklerinin sorgulamasıyla yeniye hareket etme ihtiyacını duyacak. Bir kısmımız da var olanda denge oturtmaya çalışacağız.

Ülkemizin haritasında; gençler, çocuklar, kumar, spor, eğlence yerleri; Mahkemeler, yargıçlar ve hakimler, Gizli düşmanlıklar, hainlikler, güvenlikle ilgili konular, kontrol dışında gelişebilecek olaylar…. Borçlar, ödemeler, krediler, faizler ve vergiler, yapılandırmalar ve riskli yatırım süreçlerinde hareketlenmeler… Hukuki süreçlerde geçmişten gelen davalar, çalışma ve iş dünyasında çalkantılı zamanlar…

Karmik olayların gündeme geleceği, yol ayrımlarının olumlu ya da olumsuz yeni başlangıçlara evrileceği; kontrol dışında gelişecek olaylarla hayatın yeniden ve öğrenerek kadersel noktaları işaret ettiğini bir kez daha gösteriyor bu Yeni Ay bize Sağlığımızla ilgili dikkat etmemiz gereken bir dönem. Bağışıklığın korunması gerekirken, salgın hastalıklar, soğuk algınlığı ve üşütme riskini göz önüne alalım. Baş ağrılarında da artış yaşanabilir bir hafta kadar. Denge ve tansiyon problemlerine karşı önlem almak yerinde olacaktır.

Ekonomiye dikkat etmemiz gereken, harcamalarda dengeli olmayı ön gören zamanlardayız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.