Otorite Yüzünden Gerginiz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Akrep burcunda ilerliyor. Bugün bir şeyleri daha derin analiz etmek, irdeleyip ilerlemek isteyebiliriz. Tutkular, sorular, biraz kriz yaratabilecek durumlar içinde bulabiliriz kendimizi. Yüksek yoğunlaşma ve disiplin var işlerimizde… Haftanın, birçoğumuz açısından son çalışma günü işler sıkı şekilde toparlanıp tamamlanıyor.

Akşam saatlerinde devreye giren Ay – Chiron trinesi; ruhsal anlamda bizi üzen ve tecrübe ettiğimiz konularda şifalanma olanağı sağlıyor. Farkındalığımızı yükselteceğimiz, ailemiz ve sevdiklerimizden destek alacağımız olumlu bir süreç. Günün önemli transiti dün de biraz bahsetmeye çalıştığımız Güneş – Satürn kare açısı…. Açıkçası; kendimizi oldukça yoğun bir baskı altında hissedebiliriz. Özellikle otorite figürleri, iş süreçleri, ailemizdeki büyüklerimizle olan sorumluluklar ve daha kolektif alanda yüksek düzeyde yöneticilerle ilgili zorlayıcı bir süreçteyiz.

Sorumluluklar ön plana çıkıyor ancak; baskı ve gerilim altında ezilip kendimizi ifade edemiyor duygusunu yaşayabiliriz. Dolunay’ın kuvvetli ve boşalan enerjisiyle birlikte etkili olan bu açı; biraz hırpalayan ve engellenme hissi veren görünümde. Hayatımızdaki tüm otorite figürleri ve aile içinde büyüklerimizle ilgili sorumluklar bizi yaşam alanımız kısıtlanıyor hissiyle gerginliğe sürükleyebilir. Bu süreci işimize ve sorumluluklarımıza odaklanarak geçirmemiz gerekiyor. Gerilip kızsak da olabildiği ölçüde sakin ve dengede kalalım. Bir de otorite süreçlerinden gelecek olan baskı; bizi daha fazla zorlayarak aslında gücümüzü de test etmemiz için bir fırsat da veriyor.

Biraz dişimizi sıkarsak; Cumartesi gününe daha olumlu ve sevgi lisanının daha aktif olacağı etkilerle giriş yapacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.