Önümüzdeki Dönemde Neler Olacak?

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Cuma gününe girişte Koç burcunda boşlukta hareketini sürdürüyor. Sabaha doğru Boğa burcuna giriş yapıyor.

Boğa temalarının ön planda olduğu iki günü deneyimleyeceğiz. Güven, somut konular, huzur ön planda olacak. Boğa burcu duygularda dünyevi olanı temsil eder. Dört duyumuzla algıladığımız yönümüz Ay, Boğa’dayken öne çıkar. Estetik bakış açımız kuvvetlenir. Sanat ve güzellik kavramları, yeme – içme, alış veriş konuları gündemimizde daha fazla yer alır.

Sabah saatlerinde Ay; Kuzey Ay Düğümüyle gerçekleştirdiği trine; geleceğe yönelik çalışmalar, birlikte hareket edilecek projeler, işbirlikler, mali konularda olumlu ve rahat ilerleme kaydedeceğimiz fırsatlar sağlıyor.

Öğleden sonradan itibaren etkili olacak Ay – Neptün altmışlık açısı; sevgi, aşk, manevi konularda destek veriyor.

Değerli takipçilerimiz;

Sevgi, değerler, estetik gibi konuların temsilcisi Venüs; bugün uzun bir süre kalmak üzere Koç burcuna geçiş yapıyor. Venüs; bu burçta 4 Mart tarihinden itibaren retro hareketine başlıyor. Ardından 3 Nisan’dan 15 Nisan tarihine kadar Balık burcunda retro hareketini sürdürüp burada retro hareketini tamamlıyor. 28 Nisan’da Koç burcuna yeniden giriş yaparak buradaki ilerleyişini 6 haziran’da tamamlayarak ardından Boğa burcuna giriş yapıyor.

Venüs; Koç burcunda çok fazla rahat edemez. Çünkü Venüs gökyüzünde sevgiyi, estetik değerleri, güzelliği ve feminen olanı temsil eder.

Koç burcu ise Marsiyen bir burçtur. Mars etkisindedir ve eril tarafı ağır basar. Savaşçı, aceleci ve cüretkar temalarla hareket eder.

Venüs; gezegen hareketleri içinde bu yılı retro hareketiyle en fazla etkileyecek olan gezegen. Çünkü bizim sistemimizde Güneş’ten sonra günlük yaşamı etkileyen en önemli ikinci gezegendir, diyebiliriz. İlişkiler, değerler, ortaklıklar, sevgi, aşk Venüs etkisindedir.

Koç burcunda bir müddet Mars’la birlilkte ileri hareketini sürdürecek olan Venüs; burada Venüsyn tarafını pek de gösteremeyebilir. İlişkilere bakış açımız daha tek taraflı, Marsiyen, aceleci ve bencilce gerçekleşebilir. Bu süreçte çok hızlı başlayan, fiziksel özellikleri ön planda, cüretkar ve aceleci ilişkiler bir bakmışsınız çok hızlı şekilde sona ermiş. Tam tersi; çok hıuzlı giriş yapılan ilişkiler için de hızlı evlilik kararları gelebilir.

Venüs – Mars ikilisi bir müddet sosyal hayatı hızlı hale getirecektir. İlişkilerde hatta ticaret hayatında da bir müddet bir canlılık gözlemlenebilir. Ancak Venüs’ün retro hareketine geçeceği ve ardından Balık burucuna yeniden dönüş yaparak burada rerosunu sürdüreceği dönem; işler biraz daha farklı gelişecektir. Sadakat, fedakarlık, adanma, sevgi temaları çok daha fazla ön plana çıkarak aslında önümüzdeki yılı da kadersel anlamda etkileyecek süreci tetiklemeye başlayacaktır.

Sevgili takipçilerimiz; Venüs retrosu öncesinde, Venüs’ün yönettiği burçta bu yılın sonbahar aylarına kadar kalacak olan Jüpiter de; hemen 5 Şubat tarihinde retro hareketine başlıyor. Kısacası; ilişkilerin ciddi sınavdan geçeceği ve etkilerinin, yılın neredeyse tamamına yayılacağı bir döneme giriş yapıyoruz.

Bu süreçte; Venüs’ün hangi alanda sizi etkileyeceğini; retro gezegen hareketlerinin hangi konuları ön plana çıkartarak, kadersel süreçlerde neleri tetikleyeceğini doğum haritalarınızdan öğrenebilirsiniz. Özellikle günlük yaşamın oldukça etkileneceği ve belli alanlarda kısıtlanma, engellenme, sınavlar verileceği bu dönemde; haritaları retro olanlar belki de hayatlarının fırsatlarını ve çok önemli şanslarını yakalayacak.

Bununla birlikte tüm süreci doğru ve kontrollü bir şekilde yürütmek, sıkışılan noktaları fark edip, çıkış noktalarını yakalamak, şanslı alanları tespit ederek kadersel etkileri olumlu anlamda sürdürebilmek adına uzman astrologlarımızdan destek almanızı öneririz.

Binnazabla ailesi adına gününüzün ve hafta sonunuzunuz güzel geçmesi dileklerimizle;

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.