Önemli Kararlar için Biraz Bekleyelim

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Günün tamamında Ay; Kova burcunda ilerleyişini sürdürüyor.

Kolektif alanlar, yardım ve gönüllü kuruluşlar, hava, uzay, bilim, teknik, astrolojinin temsil edildiği Kova burcunun konuları ön planda. Toplumsal olaylar, Merkür’ün açıları nedeniyle zihnimizin aktif olacağı süreçler içindeyiz.

Merkür; Neptün’le kare açı gerçekleştiriyor. Özellikle günün ilk saatlerinde daha fazla etkisini gösterecek olan bu açı; dağınıklık, yanlış karar alma, kararsızlık, yanılma, odaklanmakta zorluk yaşanması şeklinde kendini belli edecektir. Önemli kararlar ve ciddi hesap kitap işlerimiz için çok zorunlu değilsek biraz beklemek yerinde olur.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Jüpiter trinesi, rahatlık ve pozitif bir enerji içinde olmamıza yardım etti. Günün ilk saatlerinde genel olarak keyifli, rahat ilerleyen bir süreç hakim oldu. Ardından gelen Ay – Merkür trinesi de iletişim konularında olumlu ve yine rahat hareket edeceğimiz bir süreci geliştiriyor. Ancak Merkür’ün Neptün’le gelişen kare açısı; yukarıda da belirttiğimiz gibi dikkatli olmayı ve mümkün olduğu ölçüde odağımızda kalmanın yarar sağlayacağını gösteriyor. Bununla birlikte yazılı, sözlü, çizili her türlü iletişim, yayıncılık seyahat, turizm, eğitim konularında şanslı etkiler altındayız. Anlaşma ve projeler kapsamında; daha önce başlatılan ve birkaç kere üzerinden geçtiğimiz konuların sürdürülmesinde bir sıkıntı görülmemektedir. Ancak henüz başladığımız önemli hesap kitap işlerimiz, imzalayacağımız belgelerde dağılmadan dikkatli süreçler yürütelim lütfen!

Günün ilerleyen saatlerinde devreye giren Ay – Güneş trinesi; kadın – erkek, duygusal dengemiz, eril – dişil enerjiler ve otoriteyle, önemli kişilerle görüşmelerde uygun etkiler veriyor.

Hemen ardından devreye giren Ay – Satürn sekstil açısı; özellikle eğitim – öğrenme; tecrübeli kişiler ve büyüklerimizden olumlu destekler almak konusunda güzel bir zaman dilimini sunuyor bizlere!!!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.