Önemli İşleriniz İçin Bekleyin

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Başak burcunda yoluna devam eden Ay; detaycı, titiz, çalışkan bir süreç yürütmemizi sağlıyor. Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Neptün karşıt açısı; yanılmaya, odaklanmada ve karar vermekte güçlük yaşamaya neden oldu. Günün ilk saatlerinde etkili olan Ay – Mars sekstil açısı; fiziki ve duygusal anlamda kuvvet ve işlerin cesaretle ve güçlü bir şekilde yürütülmesi adına destek sağladı.

Ay – Merkür sekstil açısı da iletişim, haberleşme, eğitim, ticaret, yayıncılık, uluslararası işler, duyuru ve halkla ilişkiler alanlarında rahat ilerlemeyi destekledi. Öğleden sonra etkisini hissettiğimiz Ay – Satürn karesi; zorlanmalara, kısıtlanmış ve baskı altında kalmış hissetmemize ve işlerde gecikme, engellenmelere neden oldu. İlerleyen saatlerde de etkisini artıracak bu açı; önemli girişim ve işlerimizi daha sonraki süreçlere ertelemenin akıllıca olacağını gösteriyor.

Ardından gelen ay – Venüs trinesi; zorlu enerjileri yumuşatıyor. Sevgi, ikili ve sosyal ilişkiler alanında şanslı bir zaman dilimindeyiz. Estetik, sanat, eğlence anlamında da güzel bir zaman dilimindeyiz. Ardından günü tamamlamaya az bir süre kala Ay; Başak burcunda boşluğa giriş yapıyor. Önemli işlerimizi ertelemek yine akıllıca olacaktır.

Cuma günü etkisini kuvvetle hissettirecek olan Merkür – Plüton karşıtlığı; düşünce ve iletişim dilinde sert, baskıcı ve maniple edici bir süreci işaret ediyor. Düşüncelerimiz ve sözlü iletişimde meydan okuyan; güç gösterilerine neden olabilecek tavırlara girmeden; farkındalığımızı yüksek tutmakta fayda görüyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.