Önemli Günde Önemli Gelişmeler

fal-ad1

imageDeğerli takipçilerimiz,

Bugün; Kurtuluş Savaşı’nın çok önemli bir bölümü olan ve Mustafa Kemal’in başkumandanlığında gerçekleştirilen “Başkomutanlık Meydan Muhaberesi”nin yani “Büyük Taaruz”un 94. Yıldönümü. Ülke olarak topraklarımızda ve bölgede çok zor sınavlardan geçtiğimiz bu zamanların; coşkuyla kutlayacağımız, huzur ve barış dolu nice bayramlara ulaşması dileklerimizle!!!

Ay gün boyunca Aslan burcunda hareket ediyor. Aslan burcunun yöneten, kontrol eden, lider özelliklerinin yanında; eğlenceli, keyifli, sıcakkanlı, drama ve sanat yönüyle de kendini sahne önünde gösteren tarafları iş başında… Organizasyonlar, aktiviteler, sanat ve çocukların da yer alabileceği aktiviteler için bugün, uygun enerjilerin olduğunu söyleyebiliriz.

Venüs sabahın erken saatleriimage itibariyle 24 Eylül’e kadar kalmak üzere, kendi evi olan Terazi burcuna geçiyor. Bu süreçte ikili ve özel ilişkiler, sanat, moda, dekorasyon, güzellik gibi artistik ve estetik alanlarda daha rahat ilerleyebilir ve bu konularda başlangıçlar yapabiliriz. Ayrıca; hukuki konularda yaşanan anlaşmazlıkları ve tıkanıklıkları da daha kolaylıkla çözmemiz mümkün.Terazi burcunun diplomatik, nazik, zevkli ve empati kurabilen özelliklerini kullanarak, sorunlu ilişkilerimizi, ortaklıklarımızı çözüme ulaştırabileceğiz.

Akşamüzeri meşhur “Merkür Retromuz” başlıyor. Gölgeli ve ardından durağan pozisyonundan geri hareketine başlayacak olan Merkür, 22 Eylül’e kadar geri hareketine devam edecek. Yaklaşık 3 hafta boyunca devam edecek bu geri harekette; mümkün olduğu ölçüde yeni başlangıçlar yapmamak, ani kararlar almadan önce durumu yeniden gözden geçirmek, yeni proje, ortaklık, iş başlangıçlarına girişmemek ve var olan işlerimizin, projelerin üzerinden yeniden geçmek, elektronik cihaz alışverişinde bulunmamak faydamıza olacaktır.

imageMerkür retrosu süresince, iletişimimizle ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz. Bu gerileme aynı zamanda Başak burcunun son bölümlerinde meydana geleceği için, sağlıkla ilgili gelişmeler yaşamamız da mümkün görünüyor. Ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini ihmal etmeyip kontrollerimizi yaptıralım. Geriye dönük işlerimizde daha titiz, detaylı ve analizci yanımız ortaya çıkabilir. Kaygılı, takıntılı ve eleştirel tavırlar takınabiliriz. Mümkün olduğu ölçüde fazla detaylara girmeyerek elimizdeki çalışmaların ve ilişkilerimizin güzel taraflarını görmeye çalışalım. Venüs’ün Terazi’ye geçişinin bu süreci daha rahat geçirmemize fırsat vermesini sağlayalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.