Olumlu Etkilerle Güzel Bir Gün

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Boğa’da hareketine başladı. Ortalama iki buçuk günlük bir süreci Boğa temalarında deneyimliyoruz. Huzur, güvende olma isteği, somut değerler ve konular, rahatımız, estetik, dekorasyon gibi görünür olana ilgi göstereceğimiz günlerdeyiz.

Haftanın da aynı zamanda daha rahat ilerleyeceğimiz, olumlu günü bugün. Günün etkin transiti Venüs – Neptün sekstili; yardımlaşma – dayanışma, yumuşak ve ılımlı bakış açısı, sanat ve yaratıcılık konularında olumlu etkileri destekliyor. Kadın figürlerle olumlu iletişim de gelişebilir bugün. Desteklerini alır, paylaşımlarını görebiliriz. İyimserlik ve olumlu bakış, alış – veriş ve yeme – içme konularını biraz rahatlatabilir; az dikkatli olsak mı acaba? 

Yine günün bir diğer etkili transiti; Merkür – Uranüs sekstili de; parlak ve sıra dışı fikirlerin ortaya çıkması, rutinin dışında yöntemlerin geliştirilmesi konusunda destek veriyor. Günün bu iki önemli, destekleyen açısını; işlerimiz ve ilişkilerimiz açısından olumlu değerlendirelim.

Beraberinde dünde biraz bahsettiğimiz Güneş – Chiron sert açısı; otorite konumundaki kişilerle hayatımızda önem arz eden erkek ya da kuvvetli görünümdeki kişilerden alabileceğimiz olumsuz etkileri işaret ediyor. Kişisel anlamda biraz yaralayıcı olabilir, kötü hisettirebilir belki. Sadece konunun size ne anlatmak istediğine odaklanın ve içine girmeyin sürecin. Üstünüze alınmadan; sakince öğretiye bakın lütfen; her zamanki gibi

Öğleden sonra ve akşam saatlerinde etkili olan Ay – Mars sekstili; duygusal ve fiziksel denge sağlarken; güç gerektiren işlerimize destek sağlıyor. Ay; ardından hem Neptün hem de Venüs’le yeniden olumlu etkileşim içine giriyor. İkili ilişkiler, ilahi ve yaratıcılık gerektiren konular için çok güzel zamanlardayız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.