Ölüm – Şeytan – Kılıç Yedilisi Kartlarının Kerametleri Nelerdir?

fal-ad1

Değerli Tarot sever takipçilerimiz;

Ölüm- Şeytan- Kılıç yedilisi aynı açılımda gelirse uğursuzluk sayılır mı? Gerçeği nedir, gelin birlikte bakalım.

Ölüm kartı ve şeytan kartının geldiği her açılımın korkunç sonlara eş değer olduğunu düşünülmesi üzerine anlatacaklarım olacaktı bir de kılıç yedilisi en çok kartlarınızda geldiğinde kendinizi tuhaf hissettiğinizi korktuğunuzu belirttiğiniz bu karta açıklık kazandırmak isterim. Bir fal açılımda tüm kartlar elinizdeki enerji transferi sayesinde gelir seçimleriniz kendi enerjinize ait gelişeceği için yorumcu yalnızca olanı anlatacaktır. Burada kart sıralamasında olması gerekenden farklı dizilime gelmiş olan bir karmaşa varsa yorumcu bir tek enerji dağılımından kaynaklı kartlara sıralama verebilir. Aksi mümkün değildir.

Bildiğimiz gibi tarot kartları geleceğimizi ve geçmiş olan hayatımızı anlatır. Anılarımızı ve yaşadığımız her duyguyu nasıl yükselip yaşayabiliyorsak kartlarda da baskın kartlar gelerek olayın vurgusunda bizlere yardımcı kart olarak hizmet ediyorlar. Hiçbir fikrimizin olmadığını spesifiğini bilemediğimiz kişiler için Ölüm- Şeytan- Kılıç yedilisi kartlarını yorumlamak biz Tarot falı yorumcularını zorlamaktadır. Muhakkak sorularınız için doğru yere dikkat çekebilmek adına bilmek istediğimiz konuya odaklanmalıyız. Kişi olabilir bu soru olayın iç yüzü olabilir, mevzu bahis her ne ise ona yönelirken sorumuzun ortaya dökülmesi yorumcuya doğru akımı verecektir. Şeytan kartı temsili bir arada hileli duyguları da temsil edebildiği gibi bir olayın açığa kavuşması için açık oturum yapılacağının haberini de verebilir. Ölüm kartı ivmelik kazanmakta olan olaya acil çözüm sunabilir kim bilir hakkaniyetle yaklaşmanızı anlatırken gelişmelerde tarafınızca soğukkanlı olmanızı da önerebilir. Kılıç yedilisi kurnaz aykırı bir kişi için uyarabilir tam tersi bir kurnazlıkla yapacağınız bir hamle ile kurtulacağınızı da ifade edebilir. Bilindiği üzere kartların sayısız anlamı vardır bahsi geçen anlamları yalnızca bir kaçıdır. Sağında solunda altında gelen kartlar olayı farklı yorumlatır bizlere o nedenle tarot falınızı gönderdiğinizde bazılarınız kendim internetten kartlarımın anlamlarına baktım çoğu kötü idi diyerek üzülüp yorumunuz geldiğinde ise anlamlı bir akıcı yorum alarak tersi sevinç yaşayabiliyorsunuz. Benzer kart olan kılıç onlusu ile karşılaştığınızda ürkütücü olaylar yaşayacağınızı karanlık işler içinde kalıp başınıza felaketler geleceğini düşünebilirsiniz. Keza evet talihsizlik olabilir bu anlamı çıkartmakta mümkünken farklı bir kartın kılıç onlusuna eşlik ettiğini düşünürsek sabrınızın sonunda karanlıktan aydınlığa çıkacağınızı çok çekmiş olduğunuzu daha kötüsü olamaz olmayacak feraha erişiyorsunuz artık da diyebilir.

Kartlardan daha iyi enerji almak verimli bakım sağlamak için neler yapılabilir? Öncelikle kısıtlı olmaması için ağzımızdan değil burnumuzdan nefes alıp ağzımızdan verelim ki gerçekten de derin temiz bir nefes alıp verelim. Sonra pozitif düşünelim sonunda her şey yoluna girecektir. Kendimizi iyiye kötüye hayatta hep hazırlıklı tutalım. Bağlılıklarımız neyse onları azaltalım, zorluk yaşayacağımız her şey için kendimizi şimdiden eğitelim, kaybetmekten korktuklarımızdan vazgeçebilmek için. O zaman sınandığımız zaaflarımız olmayacaktır. Kartlarımızı sevgi ve iyi anlam kartları ile seçebilmek değildir olay tamamen yaşadıklarımızla ilgilidir olan olmuştur sorun yaşanmış olabilir. Kanatlanmanıza engel olacak ne varsa onları aşağı bırakmak üzere güçlenmeniz gerekiyorsa kartlar bunların nasıl olacağını söyler eşlik eder size, iyi ve kötü gününüzde doğrularıyla yanılmaz rehberiniz olacaklardır.

Tarot falına her konu da soru sorabilirsiniz mesela; kendinize sormadığınız soruları, karşı tarafı mercek altına almak istediğiniz konuları, işlerinizin gidişatını, getirilerinizi ve götürülerinizi, elden çıkacakları elinize geçecekleri, sahte veya samimi olanı, onayı ve kabul edilmeme v.s birçok konuda aydınlatıcı açıklamalar getirerek sizlere severek hizmet edecek ve ışık tutacaklardır.

Tarot falında olumsuz açılım yoktur gelen kart vardır. ‘’Meğer havada ararken karada buldum’’ diyeceğiniz bir aşk yaşayacağınızı ve onun göz önündeki birisi olarak bile müjdeleyebilir. Aşkı arayan sorulara yön verirken şeytan kartı samimiyet kurulması için bir tavsiye verebilir. Ne mi söyler? Bilmek istedikleriniz için tarot falına beklediğimizi söyler bizlerde kartlarınızda nelere çıkacağını merakla görmek ve yorumlamak üzere sizleri binnazabla’da heyecanla bekliyoruz… Sevinç dolu yüreğiniz aşk dolu çipil çipil bakan gözleriniz hiç solmasın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.