Oğlak, Kova ve Balık Burçları Temmuz Ayında Neler Yaşayacak?

fal-ad1

Temmuz ayında Güneş ve Ay Tutulması gibi güçlü tutulmaları olduğu için tıpkı havanın kapalı olması açık olmasına bizi etkilediği gibi gökyüzündeki hareketler ayni böyle hissiyat verir bize. Bu dönemdeki yetkilerin birçoğu geçicidir özellikle ruhsal taşıdığımız duygusal konular geçici olabilir. Öfkeli bitişler ya da sorunlar getirmeden önce birçok şeyi düşünüp tekrar yeniden karar vermeliyiz. Gün ola hayran oda dediğimiz birçok şey yaşayacağız. O yüzden aklımızdaki inandıklarımızı dayatarak bilinçaltınızdaki sözlerle düşüncelerle kimseyi kırmamaya çalışmamız Gereken bir Temmuz ayı bizi bekliyor. Diğer burçları önceki yazılarımızda anlatmıştık oğlak, kova ve balık borcunu temmuz ayında neler yaşayacak bu yazımızda değindik. Yükselen burcunuz okumayı unutmayın.

Sevgili Oğlaklar, uzun zamandır görmediğiniz kişileri tekrar yeniden hayatınızda görebilirsiniz. Onlar size iyi gelecek siz onlara karşılıklı bir takım sözler alıp vereceksiniz biraz geriye döneceksiniz aman iyi gelecek diyebiliriz. Temmuz ayı Güneş ve Ay Tutulmasının olduğu bir ay ama size negatiflik getirmeyecek sizi destekleyecek güçlendirecek. Cesaretle birlikte ataklar yapacaksınız bu seyir size iyi gelecek. Uranüs Boğa da olduğundan bu zamana kadar daha şansınız arttı artmaya da devam edecek. Yükselmeyi de ilk sıralara çıkma konusunda artacaksınız. İndirimler ve kampanyalarla çok güzel paralar alacaksınız çevreler tutacaksınız. Büyük ödüllerde peşinden alıp teşekkürlerde duyacaksınız.

Sevgili Kova burçları Temmuz ayı güzel gelişecek sizin için. Olumlu ve negatif gelişmeleri düşünüp çekmeye bakın çünkü böyle olacak düşüncelerinizi güzelleştirirseniz onu yaşayacaksınız. Mars gezegeni burcunuza geçti biraz kargaşa getirdi, aile içinde özellikle. Sabırlı ve sakin tavırlarınızla bütün soruların üstesinden geleceksiniz yanıt vermemek ters konuşmamak aklınızdan geçen aynada söylememek sizin için önemli olacak. Şiddete ya da savaş yapmaya hazır gibi silebilirsiniz bunu yapmamalısınız. Aksi ya da tersi olmamak bu ay sizin için çok önemli kritik noktalar sonradan çok pişman olabileceksiniz düzeltmeye çalışacaksın zaman kayıpları şık olabilir. Bu yüzden de sabırla atladığınız bir ay size maddi manevi anlamda da kazanç getirir hem işinizde hem ve hayatınıza dengeyi korumak ve sakin olmak durumundasınız. Hiçbir şeyi yenileme arzunuz olabilir. Yeni iş yeni ilişki ve gelişmelere başlamayın. Yeni kararlar almaya çalışmayın her şeyi olduğu gibi bırakın. Şu anda gezegenler birazcık size karşı ve bu yüzden durakları beklemenize ilgili sakinliğinizi ön plana çıkartın. Kırdığınız kalpler varsa düzeltmeye çalışın bunlar bir tek olumlu gelir. Şüphe ve takıntı biraz Mars’tan kaynaklı alabilirsiniz aman dikkat edin. Gökyüzünün bu etkisi geçici sonrasında öyle olmadığını bizzat kendiniz verip çok bir pişmanlık yaşayabileceksiniz çünkü dikkatli olun.

Sevgili Balık burçları Temmuz ayı içerisinde her şeyi incelemeye alacak ve her konuda durup inceleyecek geri bakacaksınız. Büyük gezegenler Retro yaptığı için tekrar yeniden hesaplamalar yapmanız gerekecek. Bir tercih yapmak zorunda bile kalacaksınız böyle zorlu olarak istediğiniz bir konuda iki arada kalacaksınız. Çevrede ya da etraftan arada kalacağınız konular ortaya çıkabilir. Ağırkanlı olmak zamana yaymak sizin için daha hayırlı olacak. Hemen yanıt vermemek için sabırla bekleyeceğinizi görüyorum. Sert cümleler kurmamış olmanıza sonradan pişmanlık yaşamanıza engelleyecektir. Evlilik konusunda balık burçları sert kararlar alabilirler buna dikkatli olmalısınız ani kararlarını sonradan bir pişmanlık olabilir. Geride kalan siz yetişemeyen kişileri geride bırakın sonradan size destek olacak kişiler ilerlemeye gayret edin. Geçmişteki bir ilişkiye dönecekseniz sonradan pişmanlık gelebilir. Ya da çok geç bir şey dağıldığınız birisi varsa onu da toparlanmayı denemelisiniz. Mars ters etkiler verecek size iş kariyer hayatınıza dair bir takım aksilikler önümüze çıkabilir. Sukunetinizi koruyun sonradan düzelecek konular olduğu için tepki verip olumsuzluklara mahal vermemiş olun.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.