Oğlak, Kova ve Balık Burçları Kasım Ayı Yorumu

fal-ad1

Oğlak burçları Kasım ayında biraz aksilikler ile karşılaşabilecekler. Ertelenmeleri ile zor durumda kalabilecekleri için planlarında yüksek beklentileri olmamalı. Yeni planları olanlar çok beğenilecek, ortamlarda öne çıkacaklar. Yeni pazarlıkları olanlar anlaşmada uzlaşmaya varacaklar, keyifli olmaları için ayın ilk haftası dikkatli olmakla beraber sonrasında tedbirli yaklaşmaları gerekecek.  Kamuda olanlar için bir takım art niyetliler ile karşılaşabilirler. Sakinlik önemli. Doğum haritaları destekliyorsa oldukça güzel bir ay olacak 2021’e kadar. Evvelden birilerine hata yapılmışsa onu düzeltmeniz gerekecek. Bekar olanlar Mayıs ayından sonra biri ile tanışmış ise tekrar onu bulup aşk yaşamaları olasılıklar arasında, sözlenebilir evlilik kararı alabilirler.

Kova burçları bu ay kendisi için gecikmiş olan her konuya hakimiyet kurmayı başaracaklar. Geç kalınmış ele alınamamış ertelenmiş aile, arkadaş, eş ve dostlarla olan konularını tamamlayacaklar ve kendilerince iletişimlere yer verecekler. Geçtiğimiz ay ufak tefek sorunları olanlar, kazaları olan Kova’lar Jüpiter’den olumlu destek alacaklar. 1 yıl kadar süreçte ferahlığınız var keyfinizi bozacak çok büyük konular olmayacak, elbette kişisel haritanıza baktırmanız bireysel gelişmelerinizi öğrenmenizi sağlayacaktır. Büyük işler para artıran işler ile öne çıkacaksınız. Örneğin; yorumcu veya konuşmacı iseniz büyük fırsatlar önünüze çıkacak. Ayın sonlarında doğanlar yeni aşk ile karşılaşacaklar. Evliler karşılıklı jestler ile neşe ile güzel bir ay yaşayacaklar. Ayrı olanlar geçmişten geri gelenler ile karşılaşabilirler.

Balık burçları en şanlı burçlardan biri olacağı konusunda yılın en başında ki yazımızda bahsetmiştik. Kasım ayında şanlarını yaratmak durumunda olmaları onları azda olsa zorlayabilir ancak strateji kurup yeni planlar yaparak ilerlemeyi başarabilecek. Jüpiter Akrep’ten çıkıp Yay burcuna geçince kare açı yapacak ve o kare açıdan endişeli haller kaygılar getirebilecek, Balık’lar kimseyle ters düşmemelisiniz. Algılamanız da yanılmalar olabilecek işiniz bozulabilir zarar etmemek için tekrar araştırıp sonra karar vermeye çabalamalısınız. Para gelebilir, işin alın teri ile çıkış yapacağı noktada yorulabilir netice elde edebilirsiniz. Ay sonuna doğru beklenmedik ödemeler ile karşılaşabilirsiniz. Ödemeleri önceden kontrol edin işinizi kesinlikle bozmayın. Kısacası‘’ pire için yorgan yakmayın’’ etkisi geçecek çünkü…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.