Oğlak, Kova ve Balık Burçları Ağustos Ayı Yorumu

fal-ad1

1999 yılında gerçekleşmiş olan Güneş tutulmasının aynısı olan Aslan burcunda ki bu tutulma Ağustos’a damgasını vuracak. Gök kubbe manevralar yaparken hareketli bir ay daha başladı ve süreci takip eden noktada 11 Ağustos önemli gelişirken ardından burç mensuplarına farklı farklı etki göstermekte olacak. Gökyüzünün ters istikamette olduğu süreçlerin kalıcı sorunlar vermemesi için sakin kalmaya dikkat etmemiz gerek. Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğine kısaca değinelim.

Sevgili Astroloji Severlerimiz uzun ve size özel yorumlar için kişisel doğum haritalarınıza baktırmayı unutmayın.

Oğlak burcu için ağustos ayının ikinci yarısından sonra Satürn ve Venüs kaynaklı ters açılarla etkileşim de olacağı için ayın ortasına kadar ticarete ve hayırlı işler ellerini çabuk tut mallar. Bazı konuşmalar olacak hepsi askıda kalabilir sonra bağlanmayabilir. Olumlu olmasını beklediğiniz birçok işinizde evraklar ya da pürüzler çıksa dahi üzerinde düşünmeye ve elde etmeyi başarabileceksiniz. Olmayana üzülmemek ve yeni arayışlar içerisinde olmak çok önemli. Eylül ekim ayına kadar ki süreçte acele etmemek olmayan işleri o vakte bırakmak da fayda var.

Kova burçları Mars’ın kendilerinden oğlak burcuna geçişiyle birlikte kısa süreli de olsa bir ferahlama yaşayacaklar. Güneş, Merkür ve Uranüs hala baskın bir şekilde gizli düşmanlıkları ve sorunları hissettirebilir. Bu süreçte elinizi masaya vurup şu olacak diye diretebilir ve sonradan pişmanlık duyabilirsiniz. Ay sonuna kadar sık sık yenilenmek isteyebilirsiniz. Pire için yorgan yakma deyimi ile karşılaşabilirsiniz süreçlerin geçici olduğunu bilerek sonbahara kadar olumsuz etkilere kapılmamak lazım. Yatırım yapmamak kazanmak için farklı alternatifleri değerlendirmek gerekir.

Balık burcu Ağustos ayı içinde şansı tekrar yakalayabilecekler. Uranüs havada kendini belli ederken siz Balık burçları için olumsuz olan çok tesiri olmayacak. Yeni iş girişimleri ve arayış içinde olanlar için sonuçlar yavaş yavaş olumlu olacak. Gereksiz sorumluluklardan kurtulup bazı yüklerin atıyor olacaklar. Belki bir yükseliş bile bu ay olabilir. Ayın sonuna kadar parayı dengelemek zor olacaktır. Ortaklaşa iş yapılabilir. Spor yapanlar için başarılı bir süreç başlıyor olacak.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.