Nevruz Sizi Nasıl Etkileyecek?

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Takvimlerde baharın ilk günü… Birçok kültür tarafından da çeşitli etkinliklerle kutlanan ve gelenekselleşen bugün aynı zamanda Nevruz Bayramı olarak da bilinir.

Kuzey ve güney yarım kürede gece – gündüz eşitlenir ve ardından kuzey kürede gündüzler uzamaya, hava ısınmaya başlar. Baharın ve nevruz bayramı’nın yüreklerimize, tabiata ve işlerimize coşku, bereket getirmesi dileklerimizle!!!

Ay; Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. Ay Oğlak burcunda; disiplin ve sorumluluklarımız ön plana çıkar. Hayata ve kişilere bakışımız resmidir. Somut konularla ve sonuç odaklı ilerleme sağlanır. Çalışmalarda sağlam adımlar atılması ve kişilerin sorumluluklarını yerine getirmesi önceliklidir. Beklentiler oluşur.

Sabah saatlerine Ay – Venüs karesinin biraz gergin enerjisiyle giriş yapıyoruz. Beklentilerimiz karşılanamayabilir. Duygusal anlamda zorlanabilir, gerilebiliriz. Venüs retroya da dikkat etmekte fayda var. Geçmişten bir anı da düşündürebilir, gerilip üzülmemize neden olabilir. Parasal konularda da beklentilerimizle ilgili kısıtlanma yaşayabiliriz. Sabah saatlerinde yaşanan biraz olumsuz görünümlü bu enerjiyi öğle saatlerinde hemen toparlıyoruz; Ay – Mars trinesi devrede! İşlerimize odaklanacağımız, kontrollü ve hedefe yönelik çalışabileceğimiz bir süreçte olacağız. Stratejik ve odaklı hareket edersek; çalışmalarımızda ilerlemek için ihtiyacımız olan olumlu görünümü yakalıyoruz.

Ay – Neptün sekstil açısının etkili olduğu akşam saatlerinde; daha duyarlı, tolere edici, yardımsever ve pozitif davranışlar içindeyiz. Ailemiz, sevdiklerimizle ilgilenmek, onlara karşı daha duyarlı yaklaşımlarda bulunmak; dua, meditasyon çalışmalarına yoğunlaşmak ve sanatsal faaliyetler için uygun destekler altındayız.  

Gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Merkür karesi; iletişim, ticaret, ulaşım konularında stresli etkiler veren görünümde… geç saatlerde seyahat halinde olanlar, teknolojik konular ve alanlarda gerginlikler ve gecikmeler yaşanabilir. Özellikle ikili İletişimde dikkatli olmakta fayda görünüyor. Gerginlikle istenmeyen ya da sivri sözler kullanılabilir. Yanlış anlaşılmalar da yaşanması olası… Hassas bir zaman dilimi; mümkün olduğu ölçüde tolere edici ve sakin davranmakta fayda var.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.