Neşeli Bir Pazar Günü

fal-ad1

23-ekimMerhaba Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Aslan burcunda hareketine devam ediyor. Neşeli, enerjik, dürüst ve lider yanımızın öne çıktığı bir gündeyiz. Aslan burcu etkisiyle; sahnede olma, çocuklar, yönetme, organize etme temaları ön plana çıkar. Egomuz ön planda olur ve yaptıklarımızın takdir edilmesini daha fazla bekleriz.

Sabahın erken saatlerinde Ay – Venüs yüz yirmilik açısıyla, günümüzün keyifli başlayacağını söyleyelim. Geceden itibaren etkisini gösteren bu üçgen açımız; sevdiklerimizle güzel zamanlar geçireceğimiz, ikili ve sosyal ilişkiler açısından keyifli destekler sağlıyor bize. Sanat, estetik, güzellik, kadınlarla ilgili konular; aşk, sevgi, alış-veriş yapmak adına uygun bir zaman dilimindeyiz. Alış-veriş yaparken harcamaların dozuna dikkat etmek faydalı olabilir. Kendimizi tembel hissedip, Pazar kahvaltımızın tadını çıkarmak isteyebiliriz; olsun varsın! Koşturmaca içinde geçen bir haftanın ardından bu iyi gelecektir. Ayrıca; nasılsa tatil günündeyiz  Sosyal ortamlarda bulunmak, dışarıda program yapmak adına da olumlu etkiler altındayız.

Öğle saatlerinde; Ay – Jüpiter altmışlık açısı, sabahtan aldığımız güzel etkileri destekleyip sürdürür durumda… Günümüzün daha keyifli ve güzel seyredeceği, eğitim, yayıncılık, seyahat, uluslararası işler açısından da işlerin rahat ilerleyeceği bir zaman dilimindeyiz. İştahımız biraz artabilir, hormonlarımız yükselebilir. Bazı konularda biraz abartıya kaçabiliriz.

Akşam saatlerinde devreye girecek olan Ay – Satürn üçgen açısı; güzel etkilerde geçen bir 23-ekim-2günün ardından kendimizi daha fazla dengede hissedeceğimiz, huzur duyabileceğimiz; aile büyüklerimiz ve bizden büyük kişilerin deneyimlerinden faydalanabileceğimiz destekleri sağlayacak. İşlerimizle ilgili kalıcı ve sağlam adımlar atabileceğimiz uygun saatlerdeyiz.
Değerli Takipçilerimiz;

Güneş, Pazar gününe adım attığımız ilk saatlerin beraberinde; Akrep burcuna geçiş yapıyor. Yaklaşık bir aylık süreçte; Akrep burcunun temalarını daha yoğun olarak deneyimleyeceğiz.

Binnazabla ailesi adına; tüm Akrep burçlarının doğum günlerini kutlarız!!!

Dünkü yazımızı okuyan takipçilerimizin de hatırlayacağı gibi; özelikle son günlerde Koç burcunda gerçekleşen Uranüs kavuşumunda gerçekleşen çok yoğun bir Dolunay deneyimledik. Ani, hızlı, enerjisi çok yüksek olaylardan, zamanlardan geçtik. Bazı şeyler o kadar hızlı gelişti ki; anlamakta zorluk çektik. Beklenmeyen, planlayamadığımız durumlara uymaya çalışıp, koşar adımlarla enerjimizin neredeyse hepsini harcadık.

Artık; neredeyse tükenmeye yüz tutmuş enerjimizi, depolama zamanı!!! Biraz daha içimize çekileceğimiz, fiziksel ve ruhsal anlamda enerjimizi geri kazanmaya çalışacağımız, güçleneceğimiz, değişim ve dönüşüm zamanlarına girdik.

23ekimkapakSezgilerimizin ve tutkularımızın güçleneceği, yönetim, ülkemiz, dayanıklılığımızla ilgili konuların ön plana çıkacağı günler geçireceğiz. Akrep burcunun fizik alem ötesini merak eden, krizlerden beslenen, arındıran, şifacı ve “ölmeden ölen” taraflarını daha fazla deneyimleyeceğiz. Birçoğumuz önemli yapılandırmalardan geçirerek kendini dönüştürürken; çevremiz ve ülkemiz adına önemli değişimlerin yaşandığına tanıklık edeceğiz. Bu süreci tamamladığımızda öldürmeyen şeyin bizi nasıl güçlendirdiğini, kendimizi nasıl dönüştürdüğümüzü fark edeceğiz. Toparlanmak, güç kazanmak, arınmak adına yaşanacak güzel günlere hoş geldiniz!!!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.