Neptün Hizalanmalı Dolunay Etkisi

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Dün gerçekleşen Neptün hizalanmalı Dolunay sonrası; biraz daha belirginleşmeye başlayan ve hareketlendiren enerjileri hissedeceğiz.Neptün şifa, ilham, aşkınlık veren yönlerinin yanında; dağıtıcı, çözücü, belirsiz etkileri de barındırır.

Bireysel alanlarda olumlu etkileri ilham verici ve sanatsal yönü kuvvetli süreçlerle kendini gösterir. Şifa verme, şifalanma, yardımseverlik yanında adanma, ‘Bir’ olma halini de yansıtır.

Bununla birlikte kurban olma ve suçlama, aşırı depresif, gerçeklerle yüzleşemeyen, aldanan, aldatan, kaçan gölge etkileri de barındırır.

Kaçma ve gerçeklerle yüzleşememe etkisi aynı zamanda bağımlılık yaratan maddelere karşı eğilimi de gündeme getirir. Bu nedenle alkol, uyuşturucu, ilaç bağımlılıkları denildiğinde astrolojik bağlamda Neptün etkisi ortaya çıkar.

Tutulmalar sonrasında bir taraftan Gökyüzü önemli değişim süreçlerine doğru yol alıyor. Yaşantılarımızda da bu etkileri özellikle bu dönem itibariyle görmeye başlıyoruz.

Mars ve Merkür Güneş tutulması derecelerini tetikledi. Ardından Ay; Merkür’ü de karşısına alarak tutulma derecesini tetikledi.

Bununla birlikte Mars; Başak burcuna geçiş yaptı ve geri hareketini Dolunay ile birlikte tamamlayan Merkür de Başak burcuna geçmeye hazırlanıyor.

Önümüzde; işlere yoğunlaşacağımız, eğitim süreçlerinin hız kazanacağı zamanlar var.

Dolunay; etkisini yavaş yavaş azaltmaya başlarken; birçoğumuzun bilinçaltında izler bıraktı. Bazı kaçtığımız gerçekler ve yaralar hatırlandı. Bir kısmımız bu süreçte yüzleşmeler yaşadı. P

Önümüzdeki süreç; gerçekten bizi kurban durumuna düşüren ya da boş verdiğimiz şeylerin artık toparlanması aşamasını geliştiriyor. Daha planlı, pratik, çalışkan ve titiz davranmanın gerektiği dönemlerdeyiz.

Ay; günün ilk yarısını Balık burcunda boşlukta tamamlıyor. Bu süreçte biraz dağınıklık yaşamış ve bir türlü planladığımız çalışmalara odaklanamamış olabiliriz.

Ay’ın Koç burcuna geçiş yaptığı öğleden sonra itibariyle enerjimizde yükselmeye başlıyor. Dağılan ve toparlanması gereken işlere ve konulara yönelerek daha motivasyonlu hareket edeceğimiz bir süreci yakalama şansımız doğuyor. Bununla birlikte adımlarımızı planlı, titiz ve akılcı yöntemlerle geliştirmek ve ani kararlardan uzak durmak yerinde olur.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.