Neden Tarot Falı?

fal-ad1

Bildiğimizi sandığımız bazı şeylerin değiştiğini hissedebiliriz; böyle anlarda bilinçaltımızın küçük oyunlarıyla da karşı karşıya kalabiliriz. Görüş karşıtı ya da duygu karşıtı karmaşık olan durumlarda gerilim, riskli durumlar yaşanabilir. Böyle anlarda kimsenin diğer bir bireye istemediği bir şeyi dayatma hakkı yoktur. Ancak bir düzende gereklidir ve nasıl olacağını nasıl yeni bir soluk getirileceğini, nasıl enerji yükseleceği yine ve nasıl yaşam coşkusunun artıyor olacağına dair ipuçlarına ihtiyaç doğabilir. Bu gibi sıkıştığımız konularda komutayla değil stratejiler yönetmemiz gerektiğini tekrar hatırlarız. En mantıklı yaklaşım tarzının da bu olduğunu bilerek Tarot falına tanışırız. Herkes kendi fikirlerine sahiptir ve bunu söylemeye özgürdür; kısıtlandığımızı hissettiğimiz orta yolu bulmak istediğimiz konularda iki taraf açısından hangisi hayırlı olacak ve nasıl bizim isteğimize dönüşebilecek bunun yanıtları yine Tarot kartlarında saklıdır. Çok fazla olumsuz cümleler duymuş olabilir bu işin artık hayırlı olmadığına inanabilirsiniz! Tarot falımızdan sonra durumun farklı olduğunu da görebilir inandığınız birçok şeyin farklı olabileceğini de deneyimleyebilirsiniz.

Yaşam yolunu değiştirebilmek zordur. Nedeni, düz bir yolda giderken yolumuzu ani bir kararla değiştirme gücünü bulamamakla ilintilidir. Zikzaklı olacağını düşünüp yine de sonunda “ya başarırsam “diyerek yapabilme ya da farklı bir yönü tercih edip risk almakla ilgili büyük kararlarımızı yakından ilgilendiren bir durumdur. Bazen bu kararları verirken gerçekten de bu adımı atıp atmamız gerektiği konusunda birçok çelişkiye düşebiliriz. Bunu bitirebilecek olan bir destek aradığımızda Tarot falı bunun içeriğinde neler gerektirdiğini bize söyleyecektir… Fal olayın sadece seçimlerimiz konusu olarak düşünmemek gerekli, durumun ilerlemesi için de önayak olacak gelişmeleri önümüze seren ve doğru verileri verebileceğini hatırlatmalıyım. Tarot kartlarının desteği Taraloğunda hisleri ile bütünleşerek tam anlamıyla kılavuzluk edecektir. İkili ya da üçlü açılımlar da kısıtlayıcı bilgiler olabileceği için elimizden geldiğince yedi ve on kartlık olanı ya da özel ek bakım sayılı kartlarla potansiyelimizi artıracak yanıtlar bulmaya çalışırız. Tarot’un evlilik idaresindeki ve içerisindeki iletişimi, maddi gücü dengelemeye, mülk alım/satım gibi tüm değerli konularımızın hakkımızda en hayırlı olacağı şekli anlatması sebebiyle çiftler arasında da tercih edilen bir fal türüdür. Yeni ilişkiye başlayanlar ilişki analizlerini yaptırırken karşı tarafın bilinçaltındaki niyetlerini öğrenme şansı buluyorlar. Platonik duygu taşıyan kişiler karşı tarafın yaşantısında olup biten özel hayatındaki gelişmelerden haberdar olabiliyorlar. Sorunlu ilişki yaşayan kişiler sürecin nasıl sonuçlanacağı hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Uzun vadeli ilişkilerin ve yüzeysel ilişkilerin hiçbir gerçeğini saklamadan tüm gerçekleri çıplaklığıyla göz önüne sürer ve dobra bir anlatım sunar. Tarot kartlarının yaşanmışlığı ve efsanevi yorumları gönüllere taht kurmaya devam ediyor. Sırf bu nedenlerden ötürü Tarot falını seçebilir haftalık yeri geldiğinde günlük bakım da tercih edebilirsiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.