Neden Kahve Falı?

fal-ad1

Ah şu üzüntü yaşamış olmamıza neden olan ve gereksizce kafamızda tuttuğumuz zamanımızı çalan insanların hapishanesinde yaşadığımız anlardan tüm samimiyetimizle dobra itiraflarla bir kurtulabilsek, her şey çok daha güzel olurdu. Kahve falı bu gibi konularda mevzuyu perçinleyen, irdeleyen fersah fersah anlatan bir fal türüdür. Her mevsim farklı perdeleri açılır gökyüzünün, yazın ayrı bir tadı kışın ayrı güzelliği kuşanılır. Dostlar ile yapılan sohbetin, iş arkadaşlarıyla yapılan planların, aile ile olan paylaşımların zamanı değişirde süreç değişirde döngü hep aynıdır. Hayatımızda ki her şeyi körü körüne eleştirenleri ve savunanları aynı kefeye koyarak ilerlemeye gerekliliğini fark ediyoruz biliyoruz ki fanatik olanlara nefes tüketmek gereksiz. Kahve falının en güzel yanı budur; kişinin dedikodusunu yapanları, sırrını özelini paylaşanları bugün ona yapanın yarın size yapacağın haberlerini verebilmesi en güzel yönüdür. Birçok konuda inatçı insanları değiştirebileceğimizi düşündüğümüz anlar olabilir bunu kahve falı ile doğrulamak doğru ve yerinde bir karar olacaktır. Artık affedemeyen, mükemmeliyetçi ve katı insanlardan uzak durma kararı almış olabilirsiniz hata yapan, özür dilemesini bilen insanlarla hayatı paylaşmanın daha keyifli olduğunun farkına varmış olabilirsiniz. Kimseyi gerçekten mutlu etmek zorunda olmadığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Kahve falı, yavaş yavaş hayatınızın derinlerine indikçe her defasında yeni detaylar açıldıkça bir sonraki sefere bütün oluşumları takip eder yeni gelişmeler olarak sunar. Birçok konuda gözümüzün açılmasını sağlar kahve falı ayrıca kendinizi geri çektiğinizde sizin sayenizde yaşayanların mutlu olanların başının çaresine baktığının farkına varmanızı sağlar. Ulaşılmaz gibi davrananların aslında bir ambalajdan ibaret olduğunu fark edebilirsiniz. Kimseye zoraki hayatınızda yer veremeyeceğimizi, gitmek isteyenin bahanesinin çok olduğunu kalmak isteyenin de bahane aradığının farkına varabilirsiniz. Size kendinize iyi hissettiren insanlar için çabalamayı asıl onlar için çokça emek vermeniz gerektiğinin farkına tekrar bir daha aramış olabilirsiniz. Aşırı olumsuz düşünen ve aşırı hırslı insanlardan uzak durmanız gerektiğinin farkına vermiş olabilirsiniz yürekten bağlı kalınan dostluklarda mesafenin asla önemli olmadığının farkında olursunuz yıllar sonra bile bir araya geldiğinizde kaldığınız yerden devam edebildiğiniz dostlukların falınızda da aynı şekilde dost olarak göründüğünden emin olabilirsiniz. Kendiniz gibi davranabildiniz ve mutlu olduğunuz insanların sayısının arttığını kafanızdan söküp atmak istediğiniz olumsuz düşüncelerinizden kurtulduğunuzu ve en güzeli bütün sorularınızın yanıtını bulduğunuz güzel bir paylaşımdır kahve falı. Farkındalığının ve aydınlanmanın kolay yoludur kahve falı ile bütünleşmek. Kimine göre terapi, kimine göre enerji, kimine göre alışkanlık, kimine göre öngörüler ve sezgilerin müthiş kombinasyonudur; Her şekilde kahve falı vazgeçilmezimizdir.

Sizin falınız da neler var, bilmek ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.