Neden Fincanımda Hiçbir Şekil Çıkmamış?

fal-ad1

“Kırk kadem yoldan dahi duysam beni bir hoş eder, kavrulurken, çevrilirken rayihası kahvenin”… Ne güzel anlatmış misler gibi kokulu kahvenin keyfini şairler.

Merhaba sevgili Binnaz Abla Blog takipçileri. Fincanınızı elinize alıp şöyle sağa sola doğru çevirip incelemek istediniz. O kadar enterasan şekiller olabilecekken heterojen seyrek telveler var ve hiç bir sembol göremediniz! Bu durumda kahve falının kapalı olduğunu düşünerek tekrar yeni bir kahve içerek tekrar bakmayı isteyebilirsiniz. Halbuki, fincanda o an büyük sembol, net sembol, detay çıkmamış gibi dursa da detay seyrek telvede dahi muhakkak vardır. Bakıp figür görememek; o an kendi kapalı olan enerjinizle ilintili olabileceği gibi bir başkasının fincanına bakıyorsanız o an enerji bağı kuramamanızla da ilişik olabilir.

Sembolik oluşumlar olmadığı anda büyük bir resim de olabilmektedir. Küçük ya da ayrı ayrı sembol olmadığı anlarda resmin tamamı olarak düşünüp geniş bakış açısı ile bakmanız gereklidir. Fincanın detayı az olduğunda tabağınızdaki detaylara geçen rakamlar ya da harfler olabilir. Fincanda olmayan detaylara bazen tabakta rastlamak mümkün. Enteresan gibi dursa da sembolsüz bir fincan asla olamaz. Minikte olsa genel ve soru odaklı şekiller gelişebilmektedir. Bir şekil anı veriyorsa, diğer şekil gelecek anın habercisi olabilmekte. Ayrıca; derinlerde duran yukarı doğru yayılan harelerin sayısı renk açıklığı ya da koyuluğu dahi büyük anlamlar taşımaktalar. Bu sembol olayında bazen görünüzü açmak üzere fincanı tam tersi çevirip bakmak sonradan düze döndürme tekniğin de enerjinizi açabilir. Her iki türlü de aynı yorumu yakalayabileceğinizi söyleyebilirim. Olay fincanın kapalı diyerek geri çevirmekten öteye, bakış açınızı farklılaştırarak o an o bakımı sağlamanızdadır. Fincanla kurulamayan bağdan dolayı enerjinizin o anlık düşük olması fincandaki görünüzü azaltabileceği için sembol çıkmadığı kanısına varabilirsiniz.

Enerji açık olsun istersek gözümüzü yeşile doğaya doğru çevirmemiz fayda verir. Birde elimizi duvara sürmekte enerjiyi artırmanızı sağlayacaktır. Statik olan her türlü enerji blokajına sebebiyet veren tüm dış etkenlerden arınmak görünüzü artıracaktır.

Güzel bir kahve yorumu almak isterseniz sizleri binnaz.com’a bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.