Mutlu Pazarlar

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Hepinize mutlu bir Pazar günü dileriz. Kasım ayının ilk haftasını geride bıraktık. Aslında hazır yeni bir aya girmişken şöyle Kasım ayının genel gezegen hareketlerine bir göz atmaya ne dersiniz? Bakalım genel anlamda bizi nasıl bir ay bekliyor!!!

Kasım ayın kolektif alanda zorlayan, gergin, ani olayların beraberinde; bireysel anlamda geride bıraktığımız aylara kıyasla daha rahatlatıcı etkiler taşıyor. Bunun en önemli nedeni Venüs’ün Kasım ayı içinde diğer gezegenlerle ilişkisi. Mars’ın merkezde olduğu ve dolayısıyla sert geçen Ekim ayı yerini; ılımlı, sevgi, aşk, sanat, estetik ve değerleri temsil eden Venüs etkisindeki Kasım ayına bıraktı.

30 Ekim’de gerçekleşen Venüs – Satürn kavuşumu ve 25 Kasım’da yaşanacak olan Venüs – 6-kasim-2Plüton kavuşumu; sert ve dönüştürücü gezegenler Satürn ve Plüton’dan daha ılımlı etkiler almamızı sağlıyor.

Öncelikle Ekim aynın sonunda Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşti. Yeni Ay; i Kasım’ın ilk haftası daha belirgin olmak üzere; dolunaya kadar etkilerini sürdürecek. Aynı tarihte gerçekleşen Venüs – Satürn kavuşumundan, az önce bahsetmiştik.

1 Kasım’da affeden, merhametli ve empati kuran yanımızı ortaya çıkartan bir Güneş – Neptün üçgeni gerçekleşti.

9 Kasım’da Mars; Kova burcuna geçiyor. Bu kısım oldukça önemli: özellikle kolektif alanda ciddi süreçler yaşayacağımızı gösteriyor. Bu bölümü önümüzdeki hafta içinde biraz ayrıntılı yazalım…

12 Kasım’da Venüs; Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ciddiyet önem kazanacak  detaylar yine hafta içinde…

……ve ve ve 14 Kasım Boğa burcunda çok önemli bir Süper Dolunay!!! Yeni Ay konuları tamamlanırken, önemli bir dönemin de başlayacağını hemen söyleyelim. Dolunay yazımız da siz değerli binnazabla takipçilerimiz için sayfamızda yerini alacak.

6kasimkapakBalık burcundaki Neptün gerilemesi, 20 Kasım tarihinde sona eriyor. Ben bireysel etkilerini oldukça önemsiyorum. Neptün’ün retro olduğu süreçte; ilahi kanalla daha fazla iletişim kurmaya çalıştık, içimize yönelerek, sezgisel, merhametli, sanatsal, felsefik tarafımızla bütünleşmeye çalıştık. Bakalım retro sonrasında; bu alanda hangi deneyimleri kazandık???

Ayın 29’unda Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’la birlikte Kasım’ı noktalıyoruz. Bu Yeni Ay da önemli başlangıçları ve olayları gösterecek bize…

Gelelim bugüne;

Pazar gününe Oğlak burcundaki hareketiyle giriş yapan Ay; öğleden sonraya kadar bu konumda kalıyor. Öğle saatlerinde Mars’la gerçekleştirdiği kavuşumun sonrasında; Oğlak burcunda boşlukta seyahatine devam ediyor. Mars kavuşumu nedeniyle gergin, kazalara ve tartışmalara açık etkiler alabiliriz. Sert, şiddet içeren olaylara karşı temkinli olmakta fayda var. Bununla birlikte Pazar gününü biraz daha hareketli, enerjik hissedebileceğiz.

Binnazabla takipçilerimizin çok iyi bildiği üzere; Ay boşluktayken zorunlu olmadıkça yeni girişimlere ve işlere başlamaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte, hafta sonunu da fırsat bilerek elimizdeki işleri tamamlayabilir ya da sevdiğimiz konularla ilgilenebiliriz.

Ay; akşamüzeri; Kova burcuna geçiş yapıyor. Kova enerjileriyle, biraz daha gelecek odaklı ve özgür düşünebileceğimiz zamanlardayız. İş birliği, grup çalışmaları, paylaşımlar, gönüllü ve sosyal organizasyonlar açısından uygun etkiler alacağız.

Akşam saatlerinde şifa enerjilerini yoğun olarak deneyimleyeceğimiz; geçmişten gelen her türlü konunun geleceğe yönelik şifalanarak, yüklerimizi atabileceğimiz harika bir zaman diliminde olacağız. Merkür – Kiron üçgeni; her türlü, arınma, meditasyon ve şifa çalışması için destekleyici etkiler verecek, bu saatleri lülten kaçırmayın.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.