Motivasyonumuz, Enerjimiz Tam

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Sabaha karşı Yengeç burcunda boşlukta hareketini sürdüren Ay; Aslan burcuna geçiş yapıyor. İçimize dönük, alıngan halimizi bir kenarar bırakarak; motivasyonu yüksek ve enerjik bir başlangıç yapıyoruz güne!!!

Ay; Aslan burcundayken sahnede olmak isteriz. Özgüven, cesaret, liderlik özelliklerimiz ön plana çıkar. Aslan burcu her şeyi açık ve net bir şekilde yerine getirmek ister. Yönetme ve kendini ortaya koyma isteği belirgin olur. 

Sabah saatlerinde Ay – Venüs trinesi etkili oluyor. İkili ve sosyal ilişkiler açısından olumlu ve rahat ilerleyebileceğimiz bir zaman dilimindeyiz. Estetik ve maddi konularda da olumlu gelişmeler yakalayabiliriz.​Ailemiz ve çevremizdeki kadın figürlerden olumlu destekler sağlayabiliriz. Bir süredir sıkıntı yaşadığımız ilişkiler konusunda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Kendimizi güzel hissetmek istediğimiz, estetik konulara ilgi duyduğumuz zaman dilimlerindeyiz. Ay’ın Aslan burcunda olması da güzellikle ilgili konuları destekliyor. Bugün; kuaförünüzü ziyaret edip, saçlarınızla ilgilenebilirisiniz. Bakım yaptırmak, kandimize özen göstermek adına bugünü değerlendirelim!!!

İlerleyen saatlerde devreye giren Ay – Mars sekstil açısı da; güç gerektiren ve motivasyona dayalı işlerimiz açısından olumlu destekler sağlıyor. Sağlığımıza uygun olan sporlar, bir süredir ertelediğimiz enerji gerektiren işler, harekete geçmek ve cesaret göstermek adına da uygun olan bu süreci değerlendirelim lütfen! Ancak gözü kara hareketlerden ve ani davranışlardan da uzak durmak; vücudumuzu çok da fazla zorlamamak yerinde olur. 

Günü genel anlamda destekleyen güzel enerjiler devrede!!! İkili ilişkiler, mali konular, sanat, estetik, güç ve cesaret isteyen alanlarda sahnede olabiliriz bugün. Bir süredir bizi içimize çeken; zorlandığımız ve üstümüzü adeta kabuk gibi saran enerjileri yavaş yavaş bir kenara bıraarak; bahar ayının temposuna doğru ilerleyeceğimiz zamanlardayız. Merkür’ün retro öncesi durağan pozisyonuna doğru yol aldığını da unutmadan; iletişim dilimize, evrak, bankacılık işlemleri, ticaret, ulaşım konularına biraz daha dikkat edelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.