Moralinizi Sağlam Tutun

fal-ad1

18-aralikDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay günün tamamına yakın bir bölümünde Aslan burcunda hareketini sürdürüyor.

Üzücü haberlerle başladığımız ve üzüntümüzün katlanarak çoğaldığı bir haftayı tamamlıyoruz. Birlik, beraberlik duygularımızı ve moralimizi sağlam tutmaya devam edelim lütfen.

Sabahın ilk saatlerinde; Ay – Uranüs trinesi etkisini sürdürüyor. Çok zorlu bir cumartesi sonrası; Pazar günü güzel etkilere, gelişmelere ve sürprizlere açık destekler alıyoruz. Ani, hızlı, rutin dışı gelişmeler yaşayabilir, günü sıra dışı çalışma ve programlar gerçekleştirebiliriz.

Öğle saatlerinde; Ay – Güneş trinesi devreye giriyor. Bu açı; duygularımız ve mantığımız arasında dengeli, uyumlu davranacağımız bir süreci işaret ediyor. Ay – Güneş; kadın – erkek, dişil – eril ve anne – babayı da temsil eder. Bu anlamda ikili ilişkilerde, olumlu ve 18aralikkapakgüzel etkiler altında olacağız. Aynı zamanda otorite konumundaki kişilerden de destek alabiliriz.

Bu olumlu açıların ardından; öğleden sonra Ay – Mars karşıtlığı devreye giriyor. Zorunlu olmadıkça; kalabalık ve agresif ortam, kişi ve durumlar içinde bulunmayalım. Enerjiler oldukça sert ve güçlü etkiler veriyor. Ani gelişebilecek kaza, patlama, yaralanmalara açık bir süreçteyiz. Merkürün retro öncesinde çok yoğun durağan etkisi de iletişimde ve olayların gelişmesinde, tetikleyen rolü oynayacaktır. Dikkatli ve temkinli olunması gereken bir zaman diliminden geçiyor olacağız.

Akşam saatlerinde; bu açının akabinde Aslan burcunda boşluğa giren Ay; yine akşamın 18-aralik-3ilerleyen saatlerinde Başak burcuna giriş yapıyor.

Ay saat 19:56 da boşluğa giriyor ve saat 20:52 de boşluktan çıkarak Başak burcuna geçiyor. Boşlukta yeni işler için kendimizi zorlamadan akışta kalmak daha uygun olacaktır. Ay’ın Başak burcuna geçişiyle birlikte daha rahat hareket etme şansı bulacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.