Milli Piyango için Astroloji ne der?

fal-ad1

piyango2Merhaba Sevgili Astro-takipçiler,

Bu yazımızda Milli Piyango için Astroloji ne der? Adlı soru konusunu açıklamak istiyorum. Bu konu sizleri piyango oynamanız için teşvik etmek amacını içermemektedir. Aksine kazı kazancı değil, çalış kazancı olmamız gerekliliğini vurgulamak içindir.

Yine de birçok danışanımdan şu soruyu duyuyorum. Astrologlar kehanetlerle uğraşıyorlarsa neden şans oyunlarını tahmin edemiyorlar? Milli Piyango için Astroloji ne der? İşte bunun cevabı için öncelikle affınıza sığınacağım. Bizler medyum değiliz ve astrolojinin belki de faldan en büyük ayrımı budur. Fal, bitmiş bir gelecekten bahseder fakat astroloji gelecek tahminlerinden ve ön görü raporlarını sunmakla mükelleftir.

Evet, astroloji bütüncül olayı fikse ederek ilmik ilmik incelememize olanak tanır fakat pek çok değişken barınan ve stabil olmayan bir evrende yaşadığımızı unutmamalıyız. piyangoHayata Koç arketipi ile başlasak ta sonuncu kısım Uranyen. Yani asıl tekamül, sabit ve stabil olmamaktan kaynaklı. Birçok değişken barındıran bir evrende yaşadığımızı unutmamalıyız. Düz diye bir şey yok. Evet, olay örgüsel ve bir çember ile dönüyor kader çarkı fakat düz ve stabil bir hayat yok. Bu durum biraz ezoterik. Fakat daha determine yorumlar için şunları söyleyebilirim. Sayısal Loto, Süper Toto vb. rakamlar ile ilişkili olan şans oyunlarında Milli Piyango için Astroloji ne der? Dersek, değişken çoktur ve bizler bunları tahmin etmek hususunda kısır kalırız. Tahminin başarısı %100 olmak zorundadır ki istenilen sonuç elde edilsin fakat Astrolojide başarılı tahmin raporu için oranımız %80-85’tir. O nedenle gelecek bilinmez ama yol görünür demek kâfidir.

Hadi rakamları geçtim bir at yarışı için tahmin raporu üretmeye kalkalım. Bunun için birçok yöntem ile saatlerimizi hatta günlerimizi harcayabiliriz. Astroloji tabanı, tarih, saat ve yer odaklıdır. Koşu yerinin değişmesi ya da yarışa 5 dakika geç başlanması bile tüm tahminleri ve çalışma saatlerimizi öldürebilir. Yine de keyifli bir çalışma zamanı geçirebiliriz.

piyango4Olay örgüsel olarak komplikedir. Ve tek başına şu şudur diyemeyiz. Yarışın oynandığı saha ve Atların tek tek doğum haritalarının incelenmesi de ayrı bir yöntemdir. Bir de atı sürecek olan Jokeylerin durumu malum  O halde ne işimize yarayacak Astroloji demeyelim. Hayatın akışında bizlerin rolünün önemli olduğunu bize her yönden izah eden bir bilgiye teşekkür edelim. Çünkü seçimler kaderimize yön verir. Yedinci evinde Akrep Mars’ı ve Neptün’ü bulunan birey, evliliklerinde hep şiddet ya da aldatılma enerjisi taşıyor olabilir deriz. Fakat birey bu yerleşimi öyle bir kullanıyordur ki, evlilik terapisti ortak ile şiddet gören partnerlerin iyileşimi için kendini adıyor, şifalandırmak için çabalıyor da olabilir..

Kısaca, hayat; seçim ve tercihler ile bizlerin elinde. Önce kendimizi keşfedeceğiz dahapiyango-astroloji sonra hedeflerimiz için yolumuzu belirleyeceğiz. Başarı merdivenlerini hızla çıkan bireyin aynı hızda düşeceğini söylememe gerek yok. O nedenle astrolojide şans oyunlarına yatkınlığı olan harita sahiplerinin dikkatine. Olay örgüsünü Merküryen ve aslansı bir eğlenceden öteye taşımayın lütfen..

Sevgilerimle ve Yeni yıl dileklerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.