Merkür İleri Hareketi Başladı!

fal-ad1

Mehteran Marşı etkisiyle kuşatıldığımız gezegen döngüsü içerisindeyken Merkür ileri hareketi sayesinde yeniden ileri taarruza geçmemize vesile olmakta. Burçları nasıl etkiliyor olacak, gelin birlikte bakalım.

Koç burçlarının eski sağlık kontrollerinin anımsaması söz konusu olabilirken sağlıklı beslenme kriterlerine uygun beslenmeleri önem taşıyacak. Yakın çevreleri bizzat aile konularında bağlarını sıkı tutmak üzere verimli yaklaşımlar sergilemeleri gerekecek.

İkizler burçlarının kronik cilt sağlıkları ile ilgili sorun yaşayanları şifaya ulaşacaklar iyileşme şifalanma süreçleri hızlanacak. Merkür ileri giderken onları da ileriye taşımaları gereken konularda hızlandıracak. Ev ve yerleşim yerine ait meselelerde hareketlilik söz konusuyken taşınma arzuları baskın gelebilir.

Yengeç burçları çoktandır çözüm bulamadıkları sorunlarına alternatif çözümler üretirken, kuru kuruya geçirdikleri sohbetlerinde sonuç odaklı olmayanlarla yol ayrımına gidebilecekler. İyi hissettikleri hem moralleri hem sağlıkları olacağı için enerjileri yüksek olacak ve bu ay tempoları artmış yüzleri güleç olacaklar.

Aslan burçları zoraki sorumluluklar karşısında yorulmuş olan Aslan burçları için mecburiyet bitecek ve tekrar kendi liderlikleri sınırları için vazifelerini dilediklerince yönetmeyi başaracaklar ve zihninde bedenen de gayet ferah olacaklar.

Başak burçları Merkür’ün ileri hareketini fırsat bilerek avantaja çevirmeyi başaracak burçlar arasındalar. Sorun olarak gördükleri işleri, parasal akışları, eskiden gelmesini bekledikleri paraları konusunda gayet gelişmeler yaşayacaklar. Kendi sağlıkları yerinde olacağı gibi yakın çevrelerinden birinin sağlık sorunu ile ilgilenebilirler.

Terazi burçlarının aşk ve ikili ilişkiler kapsamında sorun yaşadıkları kişileri elekten geçirmeleri söz konusu olabilecek. Sorun çözücü olarak yaklaşacakları konularda dengeyi sağlamak için zorlansalar dahi kendilerini güvene almak için verdikleri çabanın karşılığını almayı başaracaklar.

Akrep burçlarının enerjileri tavan yapacak diyebiliriz. Yoğun hisler sezgiler artı fiziksel değişimleri göz alacak. Bir süredir karamsarlık hissiyle başladıkları duygu ve düşüncelerinden kurtulmayı başaracaklar iyimser olmaya devam edecekler.  Güzellleşecekler, zayıflayacaklar, duygusal hayatları yolunda olacak ve çokça para kazanacakları fırsatları ortaya çıkacağı için Merkür’deki ileri hareket onlara yarayacak denebilir.

Yay burçlarının iniş çıkışlı olan süreçleri tamamen değişiyor ve daha sakin ve istedikleri gibi bir süreç yaşamalarını sağlıyor olacak. İyi hissedecekler ve sağlık konularında bedenen ve ruhen şifaya ihtiyacı olanların şifalanma süreci başlayacak ve gayet iyi görünecekler. Para akışları hakkında dış destekler alma imkanları doğacak.

Oğlak burçları Merkür ileri hareket etmesi sebebiyle gelecek planları konusundaki endişelerini ve sıkıntıları arkalarına atmayı başaracaklar. Çalışma alanlarında ki başarıları artarken yeni fikirler üretip çoktan hayata geçirme projeleri içinde geçerli adımlar atmaya başlayacaklar. Kazanma konusunda var olan şansları zirve yapacak adeta.

Kova burçları sevgi ve ilişkiler üstünde başarılı performans sergileyerek özel hayatlarını ele alacaklar ve toparlamayı başaracaklar. Ertelenen ne varsa onları hayata geçirip sevdikleri için özel anlar yaratıp özel anlar yaşayacaklar. Kariyerleri sıradan çizgisini korurken düşünceleri dinç, bedenen güç ve atiklik kazanmış olacaklar.

Balık burçları Merkür’ün ileri hareketinden kaynaklı fırsatlar yakalayacaklar. Ticari konularda üretkenlik elde edecekler ve artı avantaj olarak dış destek paraları alabilecekler. Eğitim, kariyer, aşk hayatları yanı sıra sağlıkları konusunda tam istedikleri verimliliği sağlamayı başaracakları için Merkür ileri hareketi onlardan yana olacak şans sunacak.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.