Merkür Başak Burcuna Geçiş Yaptı

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Merkür, dün itibariyle Başak burcuna geçiş yaptı. Merkür; yönettiği burçta daha rahat hareket edecektir bu süreçte.

Başak burcu; analitik, titiz, detaycı, pratik temaları barındıran bir burçtur. Merkür – Başak transitinde; ayrıntılara inip, spesifik çalışmalar yapabiliriz. Titiz ve detaylı çalışıp, organize işlerle yoğunlaşabiliriz. İletişimde pratik ancak; bir o kadar eleştirel davranma durumunda bulunabiliriz.

Başak burcu; eleştirel yönüyle de bilinir. Bu nedenle; yaptıklarımızdan ya da yapılandan, iletişim süreçlerinden, işlerden memnun kalmayabiliriz. Eleştirebilir hatta zaman zaman eleştiriyi sivrileştirebiliriz. Bu dönem, yazı – çizi; detaylı araştırma, organizasyon odaklı işler, plan – proje, takip ve detay gerektiren çalışmalar için uygun olacaktır.

Çok sıcak ve etkileri zorlayıcı günlerden geçiyoruz. Mars; Güneş’in kalbinden geçiş yaparken etkiyi çok kuvvetlendirdi. Ardından tutulmalar sürecine giriyoruz. Zorlayan etkiler bu dönemde devam edecek görünümde.

Fiziksel anlamda birçoğumuz kendini atak ve yüksek enerjili hissedecektir. Mars; güç kazanıyor ve transit etkisi bireysel alanlarımızda; doğum haritalarımıza göre şekillenecektir. Bununla birlikte, fiziksel olarak güçlü hissedeceğimiz kendimizi. Sağlık konusunda; kalbimize, yüksek tansiyona dikkat edelim. İletişimde ve trafikte agresyon yükselebilir. Kendimize hakim olup, sakin kalırsak bir problem olmayacaktır.

Yangın konusunda hassas zamanlardayız. Açık ve ağaçlık, ormanlık alanlarda maksimum özen göstermek zorundayız. Bu konuda lütfen bilinci elden bırakmayalım.

Ay; akşam saatlerinde terazi burcuna geçiş yapıyor. İlşikilerde daha dengeli ve uyumlu olmaya çalışacağımız bir sürece geçiş yapacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.