Merkür 2019’da Herkese Oğlak Zekası Ekleyecek

fal-ad1

Merkür, Satürn tarafından yönetilen burcun ruhunu taşıyacak. Planlı ve organize davranmak işleyişin en belirgin vurgusu olacak. Bugüne kadar hiç olmadığı kadar kendimizin hayrına ve yararına olacak en güzel şeylere seçme konusunda en başarılı olacağımız bir süreç olacak. Neyi nasıl ilerleyeceğini bilemediğimiz ilişkilerimiz hakkında sonu biz belirleyebileceğiz.

Satürn Merkür Oğlak burcundaki Güneş Tutulmasıyla tahmin ettiğimizden çok daha farklı süreçler getirebilecek. Çok fazla düşünüp yazık olur dediğimiz ama yük olarak gelen her şeyi ve herkesi sırtımızdan atıyor olacağız. Zorunlu görevlerden, görev haline getirmiş olduğumuz iyiliklerimizden kendimizi feda ederek, canım hayatı kendimize zehir ettiğimiz her ne varsa bunu yapma gücünü bulacağız.

Tek başımıza yeterli olacağımızın farkındalığını taşıyacağız. Üretkenliğimizi durduran ne varsa onları atıp yeni fikirler taşıyan taze kan getiren kişilere bakıp onlardan ilham alacağız ya da iş yapacağız. Faydasız olan ne varsa yeni yıla taşımayarak geçmişte kalması adına kendimiz yine kendimizin göbek bağımızı kesmeye başlayacağız. İfadelerimiz çok net olacak düşüncelerimizi öne çıkartmak için çok çok düşünerek konuşacağız tıpkı bir Oğlak gibi zeka göstergesi olan çok düşünüp böyle hareket etmeyi tercih ediyor olacağız ve iç dünyamızda ne olup bitiyorsa bunu kimseye belli etmeyeceğiz. Saklamak istediğimizi saklayıp zamanı gelince ortaya koyacağız. Bu proje hedef noktamız neyse ona dair bir kapı aralayacağız demektir. Açılan kapıda klişe sönük laflar edenlere yer vermeyecek azimli olana işimizi taşıyan başarılı kimselere fırsatlar sunacağız. Sanki zirveye ulaşmak adına hayat yukarı çıkmamız için basamaklar uzatacak! Hedef odaklı sorun halleden söz vermekten ve bunu uygulamaktan çekinmeyen güçlü bireyler hale dönüşeceğiz. Duygular değil mantığımız ön planda olacak gayrimenkul konuları hareketlenecek uygun zamanlar ve bunu çok güzel bir şekilde değerlendiriyor olabileceğiz. Toprak grubunun bizi çok iyi taşıyacağı bir süreç olacağı için birçok konuda şansımız bizden taraf duracak.

Doğduğunuz an resmedilmiş haritanızla doğru yorumlar almak ve sizin için neler olacağını bilmek istiyorsanız binnaz.com astrolojideyiz sizi de bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. oğlaklakoçnasıl bi,rl,ikte oldupekiboğa yüzündeyüksel,inim boğadiye buhaldeyiz arasıra gerginler olsada o yinede canımıniçidir birtanemmi, daha üstündür nefes alması9ueter ki. beni,möiçin . dahanekiya. boğaya bakalımbir defa 13 yaşındaki müdür möuavininesağolsunbenicehhemden kortunca eş diledim yaratanndanbeşvakit üçay boyunca artık OIbile yeter demiştir yaniokadarsıkıcıydı d,lmeke
    Allah yani “O ” dediğim kişideğil varlıktadeğil ne olduğu bizbilmiyoruz öğrenmekyte istememulu bir güçtür o. 13 yaşında önce annesinegörünmsdüm ve oğlanevlatıyokdiyeüzüldümmeğüer üçtanevarmış maşşalah
    allah ganiganiçömür versin emi ipuçuna bnakarmısınız lütfen.önvce kayınvalidem yani ironlaragöre annemdenbile üstündür hasretimin annesivefatetsedahi. asetin adetleriniaraşırtırınamakimse birasetinkadareiy, b,lemez çünküaseti,nleriniçindgeldik ben ve ikizler.
    vediğer akrabalarımda çabasıdır.
    “ı”ya kavuştur beniricaedeceğim gelincesana nasıl söyliceğim bilmiyorum kanadangelşdğimi çünkü gözlerim dopdoluolur. biranda bundandaeminim ki.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.