Mayıs Ayında Ateş Grubu Burçlarını Neler Bekliyor?

fal-ad1

Koç Burçları, Uranüs Boğa burcuna intikal edince negatif ve pozitif gelişmelerden yana bol sürprizli zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Birikimlerde neler yapılmışsa geleceğe dönük o yanınıza kar kalacak. Mayıs ayının gündemi değişimin yeni devresine hazırlıklı olun olarak aklınızda kalmalı. Çok değişim yapmış hatta farklı yerlere geçmiş göç etmiş dahi olabilirsiniz. Mal evinizde hareketlenmeler var gezegenlerden gelecek destek var, itibar edeceğiniz kişilerle iş yapabileceksiniz. Maddi ortama dönük gelişmeler olacak, tasarısız bir olayınız paraya göre şekil alacak ve ay yarısında bu kazanç için aksiyon almanız gereken kişilere danışmayı unutmamalısınız. Venüs, Merkür, Jüpiter size maddiyat vermek için hizmet edecek anlaşma kapılarınız açılacak ciddi niyetle yakınlaşacağınız iş anlaşmalarınıza bu büyük gezegenler şansınızı açık kılabilecek, elde etmek istedikleriniz için çabalayın. Dalgalı düşüncelerinize pek yer vermemeye çalışın anında zihni dağıtın şarkı söyleyin çok iyi gelir sonra tekrar odaklanın ve ev araba, taşınma, yatırım karlarınıza kar katacak fırsatları araştırın onlara yönelin iş ayınız duygusallık geri planda ilerleyecek Mayıs ayı kazanç kar ayınız olarak görülüyor. Koskoca yedi yıla yayılacak bir döngü başlıyor, dönüşümlü başlangıcınız 20 Mayıs’tan sonra başlıyor. Duygusal açıdan bekarsanız aracı vasıtasıyla yeni bir tanışma sunulabilir, evliyseniz kardeşler aile anne ve baba konularında son derece dikkatli olmalısınız. Yay Burcunda Dolunay kardeş burcunuzda olacağı için yeni girişimler ve başlangıçlar yaptırabilir ve siz değerli Koç’lara güzel gelişmeler yaşatmaya hazırlanıyor. Merkür ve Plüton ayın ilk haftası sözlere aman dikkat et demişti sonraki haftalarda düşüncenizin seyri önem kazanacak. Uranüs hayata geçirmeniz için para artırma yolları veya yükselme planları yaptırıyor olacak, şunu yaparsam uzun soluklu olur bana iyi gelir diyerek çok güzel keşiflerde olacaksınız. Ayın 15’i gelince Yeniay sizi heyecanlandıracak alım satım için sizi teşvik edecek. 20 Mayıs sonrası bir hayaliniz ya da yolculuk için planlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Pozitif enerjileriniz sizi güçlü yapacak olan önemli etmen olacak, iş ve paraya sizi hazırlayacak olan 7 yıllık bolluğa geçmeniz için fırsatlar verecek iyi değerlendirebilen Koç mensupları ekonomik alanda zenginlik yaşayacaklar.

Yay Burçları,  en şanlı olan burçtan olmanız çok iyi ancak harekete geçecek olan Uranüs şaşırtabilir, kazanan olmak için beklenmedik olumsuz durumlara takılmadan devam ederseniz zarar yaşamadan atlatmış olabileceksiniz. Uranüs iyi ve kötü sürpriz gelişme gezegenidir. Kaybeder gibi olduğunuz her şey kendiliğinden düzelebilir Mars’ın sizi desteklemesi söz konusu olabileceği için Uranüs’le kare açıya yer verirken karmaşadan çıkmanız için sizi destekleyecek şansı yeniden bulabileceksiniz, azmedin devam yolunuza edin.  Stresiniz bu ay artmış olabilecek sonuçlar neler olacağını görmeye çalışmak hane içinde gerilimler olabilir, en çok paraya dönük tasalar yaşanacak ve atlatacaksınız sonunda, sabırlı kalınız. Yeni para kapıları açılacak onu iyi değerlendirin yaptığınız işe göre alacağınız hareketlenmeler olacak ancak itibar kazanma detaylarınızda görüldüğü için hikmetli konuşmalar yapın üstlerle görüşün destek alabileceksiniz.  Payınızı alacaksınız bölüşümleriniz olacak mal ve mülk paylaşımlarınız da yeni yeni gelişmeler olacak. Ayın ortasında 15’i ve sonrası yarı yolda bırakılacak menfi duygularda yakınlaşabilirler güvenmeyin. Ayın sonlarında gerçek kişiler gelecek o zamana bırakın duygularınızı koruyun. Sağlığınızla ilgili belki de estetik açıdan olan sorunlarınızın sona ermesi sıhhat bulmanız söz konusu olacak, ferah olacaksınız. Kulağınıza gelecek sözler olabilir aldatıcılık payı yüksek ciddiye almayın, motivasyonunuzu düşürmeye çalışanlara prim vermeyin.  Birlikten güç doğar, doğru kişilerle muhataplık sağlamaya çalışın. Birilerine konuşmak üzere harekete geçin destek alın ve dinleyin 22 Mayıs sonrasında mutlu olacaksınız sonunda. Ayın son günleri hataya çok açıksınız yanlış kişiler, ilişkiler ve yarı yolda kalınışlarınız olabilir, korunmalısınız ifşa edilmeye açık olma haliniz söz konusu dış kabuğunuzu sert tutmalısınız. İş kararı veya ilişki kararlarınızda ani karar alıp sonlandırma gerçekleştirebilir tasadan kurtulabilirsiniz.

Aslan Burçları, pozitif konuşmaya ve kendilerine güzel olanı çekmeyi hedefleyecekler. Özel olanı istemek için hesaplarınızı iyi yapmalı ve yanılma payı yapılmaması açısından notlar almaya gayret etmelisiniz. Ekim ayına kadar sürecek gelgitli süreçler olacağını söyleyebilirim, bu süreyi ihmalkar olmayanlar sorunsuz atlatacaklar.  16 Mayıs’ta Boğa Burcuna geçecek olan Uranüs ters açılar verebileceği için kare açıya yakalanmamanız için işlerinizi hızlandırmalısınız. Pozitif düşünüp 19 Mayıs benim her şeyim tamam diyebilmelisiniz yeni bir yön çizeceğiniz için dengeleri yerine oturtmaya çalışacaksınız. Hesap yapmış olabilirsiniz Kova’dan alacağınız karşıt güç yorucu etkiler getireceği için paraya, anlaşmalara, araç kullanımına, cezalara karşı dikkatli olmalısınız. Borçlanmalarınız konusun da yenileri açmazsanız öderken de can sağlığı olsun diyerek tamamlarsanız sitemsiz gelişmeler nimet artıracak.  Geçtiğimiz yıldan sorun yaşadığınız bir konudan sonra tekrar sorun yaşamamak adına bu defa uzlaşmacı olmaya gayret etmelisiniz, egodan uzak kalmaya çalışın. Bekar Aslan burçları için sevgili olacakları kişiyi çok yakın arkadaşlarından seçebilirken evli Aslan’lar için evliliklerinde empati yaparak geçirecekleri her anı doyasıya destek olarak yaşayıp ve yaşatacaklar. 16 Mayıs her şeyi yapabileceğinizi düşüneceksiniz, 19 Mayıs ve sonrası değişimleriniz başlayacak hareketli gezegenler oldukça çok onlardan kaynaklı maddi kazanç vergi gibi konularınız ortaya çıkabilecek, bekletmeden kapatmaya gayret edin karlı çıkarsınız. Görsel alanlarda iş yapıyorsanız, kamuda çalışıyorsanız ayın 20 sin de üstlerinizden isteklerinizi istemeye başlayın önümüzdeki aylara yayılarak gerçekleşmeye başlayacak. 25 Mayıs’ ta aileye desteğiniz gerekecek, tartışmayın sakin olun, sağlığınızı ihmal etmeyin. Ayın sonu karar verip büyük bir değişiklik yapacaksınız, seyahatse o olabilir, iş yeri değişimi ise o olabilir, sevdiğiniz bir ortama gideceksiniz ertelediğiniz neyse onu yapacaksınız. Önceden plan yapmanız gereken neyse onu tamamlayın, eksikleri giderin sonrasında mutluluğa dönüşecek.

Avuç içindeki dileklerinizin hızla gerçekleşmesi dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.