Mart Ayında Neler Yaşayacaksınız?

fal-ad1

23 Mart’tan 16 Nisan’a kadar göz ardı ettiğimiz birçok detayı ve problemi çözümlememiz için Merkür kendini adeta buradayım dercesine belli edecek.

O halde hoş geldin Mart!

Mart’ın gelişi ertelenmiş hesaplarımızın açığa çıkması ile kendini belli etmişti ayın ilk haftası birçok kişi geçmişte kalan konuların tekrar konuşulması gerektiğini hissetti ya konuştu hesaplaştı ya da hesaplaşmak üzere bu ayın sonuna kadar ki süreci değerlendiriyor olacak. İkimizde yoğuşmalı olarak dışa vurum enerjisini çok güçlü bir şekilde hissetmiş olduk. Daha önce halı altına süpürdüğümüz, ayak ucuna ittiğimiz sıkıntı sorun ne varsa hepsinin ortaya dökülmesi birer birer açılması bu ayın içindeki gelişmeler arasında yer almakta. Genelde de çarpıtılmış ve manipülasyona maruz bırakılmış her konuda haksızlığa uğrayabilir haklılığınız için mücadele edebilirsiniz. Eşlerin yeğenleri ve kendi çocuklarınız arasında sırlar varsa bunları ortaya dökülebilir bunlar hakkında yetişkinlerin arasında ufak çaplı SORUNLAR olabilir bunları çözümlemek için hasıraltı etmeden yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Çoğunluğun ilişkilerini düzgün seviyede tutmak için zorlanarak anlayış göstermeye çalışmasıyla inceldiği yerden kopacak ilişkiler biraz daha zamana bağlı kendini öteki aya taşımaya hazırlanırken öte taraftan uzun zamandır bu mücadeleyi verip sana ulaşamayanlar bu kıskaçtan kurtulmak için özgürleşme duygularının ağır bastığı hissederek yol ayrımını tercih edebilirler.

Zaiyata yol açabilecek konuları bireysel düzlemde çözümlemek için istikrarlı olması gerekecek. En çokta paranın konuşulduğu bir ay olacak. Vergiler, krediler, bütçe açığını kapatmaya yönelik düzenlemeler, maddi kaynakları yönetimi ve radikal çözümler üretme vakti olarak değerlendirebileceğimiz Mart ayına bireysel anlamda ki sorunlarımızda en büyük ihtiyacımız olan önemsenmek için yaptığımız her şeyin buna mukabil alınan sonuçları dürüstçe karşılaştırmamız ve yüzleşmemiz gerekecek. Bu konularda ilişkiden zarar gören ve zarar veren miyiz bunları da tabii ki tek tek araştırıp incelerken kendi açıklarımızı bulmamız bulmamız olası.

Kaybetme korkumuzla davrandığımız için yaptığımız seçimler bize zarar vermiş olabilir. Bunları tekrar değerlendirmeye alacağınız baskı altında olmak istemeyeceğimizi hissedeceğiz. Anlık hevesler ve meltem rüzgârlarına kapılıp abartılı adımlar, anlamsız yere çırpınışlar göstermekten kaçınmaya dikkat edeceğimiz bir ay olacak. O gözümüzde büyüttüğümüz çözüm geliştiremediğimiz, boyut belirlemediğimiz birçok konuya radikal yaklaşımlarla çözüm arayış içinde olacağız. Kendimiz “hoş olmayan” konuları, Önemsiz olan diğer konuların ardına düşerek, sudan sebepler bularak ”bir ara illaki yaparım” diye umarak, arka plana attıkça, sorunun daha katmanlaştığını ve çözümü bizden daha bir uzaklaştırdığını göreceğiz ona keza çare bulacağız.

Retro 22 Mart -15 Nisan arası Merkür Koç burcunda başlayacak.

Gerilemeler iletişim, ev aletlerinin arızalanmasını, yanlış anlamlar kazanan konuşmalar yapılabileceğinin, alınganlıkların artabileceğinin, aslı astarı olmayan lafların sözler dedikodu kazanının kaynamasına neden olabilir. Sağlam diye gördünüz elektroniklerinizi arızalanabilir, yedeklemediğiniz telefonunuzdaki resimlerinizde arşiviniz bunlar silinebilir. Retro kaynaklı veri kaybı yaşayabilirsiniz. Özel bilgilerinizin bir yerini aldığından emin olmamız gerekir Merkür gerilerken stand-by modun da elektroniklerimize asla bırakmamalıyız. Bilgisayar televizyon gibi eşyalarımız telefon gibi sık kullandığımız küçük elektroniklerimizde sıkıntı yaşayabiliriz.

Yine Merkür gerilerken temelleri önceden atılmış olan bir iş yoksa iş planımız yoksa bunu ertelemeliyiz biraz daha oradan almalıyız. Lakin, daha önceden uygun zemin ve şartların hazırlanmış olduğu işler tıkırında ilerler herhangi bir problem yaşatmaz hatta başarılıda olunabilir. Buda Retro ayını iyi değerlendireceğimiz anlamına gelebilir. Evlilik, iş başlangıcı/değişimi/ayrılma bunun gibi ani kararlara start vereceğiniz ya da durduracağız işler varsa muhakkak bu döneme denk geldiğinde çok iyi organize olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Merkür gerilemeye başladığında yarım kalan işlerimizi tamamlamak için harika bir zaman diliminde olduğumuzu hissederiz. Bu dönemi elimizdekileri en iyi şekilde değerlendirdiğimizden emin olmalı hızlı gelişen olaylarda gözden kaçırdıklarımızı kontrol etmeliyiz. Merkür gerilemesi bitene kadar işlerimizde yavaşlamalar beklemeler oluşursa bu etkileri göz ardı etmemeliyiz. Merkür tekrar düzeldiğinde artık her şey daha rahat görüyor olacağız. Yeniden düzenlemeler yapma fırsatı bulacağız üzülmek yerine fırsatları değerlendirmeye bakmak daha yerinde daha sakin ve huzurlu bir Merkür Gerilemesi yaşamamızı sağlayabilecektir

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.