Mars‘ın Koç Yolculuğu

fal-ad1

Işıklar kapandığında hanelerin pencereleri daha bir meydana çıkar. Hüznü olanın hüznü, neşesi olanın neşesi hasta olanın hastası hepsi o evin içindeki ışık gibidir. Bu pencerelerden rengi aynı olsa da o evin yaşayanının enerjisinde ne varsa o huzmede ışıklar süzülür. Süzülen ışıklar içeride neler yaşandığına dair ipuçları verir. Hane içinde yaşanan özellerimiz gibi tıpkı doğum haritalarımızın da bize özel ve bizi anlatan evler var.

Yaşam standartlarında karşımıza kilitler çıkar bunların anahtarı bu evler içerisinde saklıdır. Adeta kilitleri açan bir maymuncuk gibidir ve buna sahip olmak için doğum haritamızdaki izler bize neler söylüyor onları silmemiz gerekli. Doğum haritası evrenin kullanma kılavuzu gibidir. Bol entrikalı, danışıklı dövüşle senaryoları kaleme alınmış halleridir. Bu evlerdeki bir olumsuz açı çevremizle tartışan, fikir ayrılıkları yaşayan, varlığımızı unutturup yok saydırabilir. Bugünkü gibi durumları egale etmek ve daha farklı yaklaşımlar sergileyen daha olmaması gerektiği gibi olabilmenin yollarını gösterir doğum haritası. Veya davranışlarımızın aşırı hoşgörü ve abartı içerdiğinde mağdur olan kısım olabiliriz. Doğum haritamızı bildiğimiz de; Geriye dönüp baktığımızda değişiklikleri, hayatımızın yeni bir bölümün başlayıp başlamadığını net bir şekilde görebileceğiz.

Mars bugün itibari ile Koç yolculuğuna başladı bile. 14 Şubat’a kadar da sevgililer gününe kadar ki süreçte enerjimizi maksimum performansla çalışması için destekleyecek. Eksik olan bütün işlerimizi halledebilir güç gerektiren konularda halledebilir taraf olacağız. Uzun süredir pasif ve atıl olduğumuz konularda harekete geçecek ve bizi çok daha cesur ve girişken davranmamız adına destekleyecek özgüvenimiz tavan yapacak diyebiliriz. Koç ve Terazi burcu öfke kontrolü konusunda dikkatli olmalılar. Boğa ve Akrepler hem fiziksel hem de manevi sağlıklarını korumalılar. Yay ve İkizler sosyal ortamlardan destek alabilecekler. Yengeç ve Oğlaklar hem özel hem genel yaşamlarında oldukça hareketli bir süreçte olacaklar ve öfke krizlerine karşı dikkatli olmanı her şey. Kova ve Aslanlar her türlü iletişimlerinde sakin ve yapıcı taraf olmalılar. Balık ve Başaklar parasal konuları da temkinli ve tedbirli olup harcama yapmamak için kendilerini tutsunlar. Bu ay tutulmaları önemli altı ay kadar etkilerini yaşayacağız. Gökyüzünde olan önemli değişimler haritanız da sizin için ne ifade edecek öğrenmek için astroloji danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. selamlar bana herkes dedikikoçlaolunmazdediler benhaşklenoldumki.çünküyükselenimöbnoğadiye peklaoldujk. koçlaben 20 yıolönce .şimdiyinebekli,yorumgelince evlinceğiz onunlaben nerdemi oteldesanmayın sendişlkanınkır düğünüolacak bhizim devrimöciolmöak bunu gerektirir odadevr,imcxidirb3ndedevr,imciy,iömaynıikş,şde. gelsinfedebirkezbugünbirşeyidahaöğrendimki,odaaleviymi,ş ondangi,zlihiçbirşeyi,mkalmıyoruuppii:.onmdangizliolucaktı ohbeodaaleviymiş ,iiştrebudurortakyaşam.halılardabuldumaranvutnesdensliolanından ortakyaşamiştebuduryaraabiimi sendenbaşikaneristerimkisenbanayavrıumunbaqbasınverdi,ndahaneki. cumhuriuyret5bayamındahemdecumhuiterinkuluşu yıl dönümnde kutluolsuberbaeelimiz yuppii
    29 ek,imde bekliytoruım sizikaandangelmşi,m kankayı9merakediyotum diye söyliceğimsize hasretim.
    kaandangelmekise pürü
    zlüdi,yekonuşmam anladınmıbeni.
    kankam he dostumösunönce benim sonradanyarimsin sen. yar lafı ieteksanadır yakışan .”ı” yahsaret kaldımyageldeıya kavuştur beni yavrum. anladınumarımbeni. ı9ya hastret kaldımya asl yım ben buarada.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.