Mars – Uranüs Karesinin Yoğun Etkileri

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Venüs ve Mars’ın kolektif gezegenlerle gerçekleştirdiği kare açılar haftanın açılışına ve geneline damgasına vuruyor. Hafta sonundan itibaren etkisi hissettiren mars – Uranüs karesi; birkaç gün ani, beklenmeyen, zorlayıcı ve sert etkilere açık bir görünümde! Dengesiz ve agresif hissedebileceğimiz; gerginliklerin yaşanacağı olaylarla karşılaşabiliriz.

Bu sert görünüm, kalp, damar ve dolaşım sorunlarına; dengesizliklere ve odaklanmada sıkıntılara neden olabilir. Ani tepkiler ve öfke patlamaları, savunma sisteminde endişe ve kontrolsüzlük geliştirebilir. Endişe ve korkuları bir tarafa bırakarak; geleni olduğu şekliyle kabullenmek, acele karar vermeden önce analiz etmek yerinde olur. Geçmişten getirdiklerimizin bırakılması adına da aslında uygun bir enerjidir bu!

Venüs – Neptün karesinin de etkili olacağı gün boyunca; ikili ilişkilerde hassasiyet, beklentilerin karşılanamaması gibi etkiler görülebilir. Hayal kırıklığı, alınganlık ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Odağımızı yaratıcı çalışmalara ve rahatlatıcı etkilere yönlendirmek çok yerinde olacaktır.

Günün ilk saatlerine Ay’ın Koç’taki transitiyle başladık. Enerjisi oldukça yüksek bir güne ve haftaya da giriş yaptık böylece. Yengeç burcunun son derecelerinde ilerleyen Mars; haftanın ilerleyen günlerinde Aslan burcuna geçiş yaparken; ateş enerjisini de oldukça yüksek seviyelere çıkartacak.

Güne Koça’ta başlayan Ay; sabah saatlerinde Boğa burcuna geçiş yapıyor. Gün içinde de önemli bir açı geliştirmiyor. Günün hızlı ve değişken yapılarla hareket edeceğini söylemekte fayda var! İkili ilişkilerde dengede kalmaya, konudan konuya ya da olaydan olaya atlamadan zihnimizi biraz rahat bırakmaya ihtiyacımız olabilir bugün. Enerjimizi olumlu ve dengeli yönde kullanmak; sağlıkla ilgili de çok fazla zorlanmadan bu gergin açıların kolay atlatılmasına imkan verecektir.

Kalp – damar sorunu yaşayanlar açısından, bu süreçte kontrollerini yaptırmaları, ani ve gerginlik yaratacak konuların içinde tepkisel davranmamaları özenle hatırlatılır. Gıdamıza ve uykumuza da özen gösterelim lütfen!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>