Mars ve Betelgeuse tam Kavuşumu Bugün Gerçekleşiyor

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Cumartesi gününe girişimizin ilk saatlerinde Başak burcunda ilerleyen Ay; Mars’la karesini de gerçekleştirerek boşluğa geçiş yaptı. Ardından; yine gecenin ilerleyen saatlerinde Terazi burucndaki yaklaşık iki buçuk gün sürecek hareketini gerçekleştirmek üzere bu burca girdi. Ay, Terazi’deyken denge, nezaket, biz-ben dengesi, flörtöz ve diplomatik tavırlar ön plana çıkar.

Estetik değerler, uyum, hoşgörü Venüs yönetimindeki Terazi’nin temalarıdır. Sanata ve estetiğe yoğunlaşır, iletişimde daha toleranslı ve nezaketli bir dili seçeriz. Ancak Terazi’nin gölge etkilerinde nezaket ve biz dengesi ters şekliyle de çalışabilir. Genel itibariyle Ay’ın temel açılarının olmadığı; fondaki gökyüzü açılarının ağırlık kazandığı bir gündeyiz.

Venüs – Uranüs kavuşumu; Satürn ve Kuzey Ay Düğümü ile (KAD) trine gerçekleştiriyor. Bu açı; özellikle ilişkilerde ani, sıra dışı bir şekilde gerçekleşecek bir değişim ve beklenmedik gelişmeler ve ileriye yönelik kalıcı, sağlam adımların da yaşanabileceğini gösteriyor.

Mars – Satürn karşıtlığını da dikkate alarak; bu değişikliklerde karar verme süreçlerine biraz dikkatli yaklaşmak gerekebilir. Çünkü Satürn’e kafa tutan bir Mars enerjisi, ani ve dürtüsel tavırlara da sebep verebilir. Biz ve birlikte hareket etme dengesini gözeterek, aceleci davranmamak daha sağlıklı gibi.

Yine tüm güne yayılan Güneş – Jüpiter trinesi; özellikle girişimlerimiz, otorite, yönetim, eril figürlerle ilgili süreçler açısından olumlu, rahat ilerleyerek şansı da yanımıza alabileceğimiz bir süreci gösteriyor. Jüpiter Terazi’deki Retro hareketini yavaş yavaş sonlandırıyor. Bu süreçte natal haritalarımızda Terazi burcunun karşılık geldiği alanlar ve etkilenen gezegenlerin konularında dönüp dolaşıp ilgilendik.

Hukuk, adalet konularıyla ilgili önemli gelişmeler, geriye dönük olaylar da yaşamış olabiliriz. Bir kısmımız çok çalıştı. Bazı konular büyük yaşandı. Kronik ya da yeni karşımıza çıkan hastalıklarla biraz üzüldük. Ancak doğum haritalarında Jüpiter Retrosu olanlar için bu süreç oldukça güzel gelişmelerle geçmiş ve fırsatlar da yakalanmış olabilir.

On iki gündür siz değerli takipçilerimizin de yakından takip ettiği Mars ve Betelgeuse tam kavuşumu bugün gerçekleşiyor. İlahi elin en sıkışık zamanda yardımımıza uzandığı; her zaman ve şekilde korunup gözetlendiğimiz çok büyük bir sistemin içinde olduğumuzu daha belirgin yakalama şansını tanıyor, bu kavuşum birçoğumuza.

Değerli takipçilerimiz; özellikle kadın figürler başta olmak üzere destekler ve yardımlar geldi, gelmeye de devam ediyor bu süreçte. Ancak; Betelgeuse etkisi aslında yalnızca bu birkaç günlük yardım etkilerini de göstermez. Çok daha fazla ezoterik ifadeler de taşır.

Bu birkaç gün kendimizden güçsüzlere ve doğaya, karşılıksız yardımlarımızı esirgemeyelim. Evrenin bize sunacağı güzellikle, yardımın her şekilde karşımıza geleceğine inacımızı da kalbimizden ve aklımızdan çıkarmayalım lütfen!!!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla.

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.