Maddi Konulara Dikkat

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Çarşamba gününe girişte, Yay burcunda boşlukta hareketini sürdüren Ay; Kısa bir süre sonra Oğlak burcuna giriş yapıyor.

Ay; oğlak burcundayken, ciddiyet, sorumluluk, disiplin ön plana çıkar. İlişkilerimiz resmiyet kazanır. Sağlam ve kalıcı hareket ederiz. Olaylara bakış açımız ciddiyetli ve sorumluluk sahibi bir yaklaşımla gerçekleşir.

Yönetsel süreçlerin, işlerin, sorumluluğumuz altındaki çalışmaların ve görevlerin ağırlıklı olduğu bir güne adım attık. Bununla birlikte finansal konular da gündemimizde olacak. Özellikle önümüzdeki süreçte maddi konularda yaşanabilecek biraz riskli durumlara karşı; önlem alabileceğimiz, stratejik hareket edeceğimiz. Dönemdeyiz.

Venüs – Chiron kavuşumu; bugünün önemli gezegen hareketlerinden… İkili ve özel ilişkiler açısından; geçmişten bir şeyler yaralarımızı sızlatabilir. Sebebini bile anlayamadığımız şekilde içimiz burkulabilir. Aslında kapandığını zannettiğimiz ya da gerçekten açık kalan yaralar yeniden hatırlatabilir kendini…

Satürn’de birkaç gündür bu kavuşuma kare yapıyor. ikili ilişkilerle birlikte mali konular bizi zorluyor. Ancak her iki durumda da yaralarımızı bir şekilde şifalandırmaya çalışmalıyız.

Mali konular açısından şartları yeniden değerlendirerek, bazı fırsatlar yakalamamız mümkün görünüyor. İlişkiler için de aslında sorunla, olay ya da kişiyle bir şekilde yüzleşmek şifalanmanın en önemli adımı… Bir başkasının yarasına da merhem olabiliriz, o da çok iyi bir şifalanma yoludur.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün altmışlığı empati ve anlayışı yükseltebilir. Ay Oğlak burcunda duygusallığı ve romantizmi desteklemese de sevgi, iyi niyet, yardımlaşma gibi yapıcı duygularımızı sorumlu davranarak, güven vererek gösterebiliriz. Gece saatlerinde kesinleşecek Ay-Merkür kavuşumu ise duygu ve düşüncelerimizi paylaşma isteği verecektir. Ruh halimiz kararlarımıza yansıyabilir. Dolayısıyla önemli kararlar için acele etmemekte fayda var.

Bu etkileri bir iki gün daha yoğun şekilde hissedeceğiz. Bu nedenle bazılarımızda depresif duygular, yoğun bir içine kapanma ya da kaçma isteği, üzüntü oluşabilir. Orunları çok fazla yıpratıcı olmadan sağduyulu bir şekilde ele almaya çalışalım.

Günün kalan bölümünde Ay – Neptün sekstil açısı devreye giriyor. İşte tam da şifalanmak adına beklediğimiz ve istediğimiz destekleyen enerjiler… bize sorarsanız; bu süreçte başkalarına destek olmak, dinlemek, hiç olmazsa manevi anlamda yanlarında olmak, iyi niyetli enerjilere odaklanmak çözümün kapılarını açarak size yol gösterecektir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.