İstemediklerinizden Kurtulma Günü

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Perşembe gününe girdiğimiz ilk saatlerde Akrep burcunda kuvvetli bir Dolunay gerçekleşti. Özellikle bireysel anlamda olumlu etkilere sahip bu Dolunay’ın en önemli yönü; tamamlanma, şifalanma ve bırakma Dolunay’ı olması…

Akrep’in modern yöneticisi konumundaki Pluto; Oğlak burcunda retroda ve hem Dolunay; hem de Boğa’daki Güneş’e olumlu açıları var. Dönüşümün; olumlu ve yapıcı geçeceği; etkilerinin sağlam ve kalıcı olacağının göstergesi bir görünümde

Mars; Neptün’le kare açıda ancak terazi burcundaki Jüpiter’le trine açısı var. Yükselen derecesindeki Oğlak yöneticisi Satürn; Merkür ve Uranüs kavuşumuyla olumlu ve bu açı da Kuzey – Güney Ay Düğümleriyle Uçurtma açı kalıbında ve Kuzey Ay Düğümündeki Regulus’la kavuşumda… Regulus; etkileri oldukça yüksek bir kraliyet Yıldızı’dır.

Genel anlamıyla yukarıda da belirttiğimiz gibi bireysel etkileri olumlu; kesinlikle artık bırakmamız gerekenlerin tamamen hayatımızdan gidebileceği; yeni, kalıcı ve bizim için hayırlı olana yerin açılacağı bir süreç…

Yer değiştiren Ay Düğümlerinin de etkisiyle bu dolunay; geçmişten gelen hak edilmişliklerin de alınacağını;Tutunduğumuz ve bize zarar veren her şeyin, istenildiği takdirde bırakılabileceğini müjdeliyor. Akrep’in aşırı hırs, sahip olma, yıkıcılık ve zedeleyici bir tutkuyla da hareket edebilen gölge etkilerini bir tarafa bırakabilirsek; son derece şifalandırıcı ve yeni defterlerin açılabileceği etkileri yaşamaya başlayabiliriz.

Mars – Neptün karesi özellikle iki gün etkili… Alerjen rahatsızlıklarda artış görülebilir. Fazla ilaç yüklenmesi de yapmadan şikayetlerinizde artış görülürse doktorunuza danışın mutlaka bu süreçte… Çünkü özellikle alerjik bir grip salgını da bu dönemde önümüze fazlaca gelmeye başladı… Bağışıklık sistemimizi korumaya özen gösterelim.

Dolunay sonrasında boşlukta hareketine geçen Ay; bir süre biraz belirsizlik etkisi yaratsa da; Dolunay’ın etkileri kuvvetli ve genel anlamda olumlu gözüktüğü için elimizdeki çalışmaları devam ettirmek de yerinde olur. Akşam saatlerinde Ay; Yay burcuna geçiş yapıyor. Yine akşam saatlerinde etkili olan Merkür – Satürn trinesi; eğtğm, öğrenme, iletişim açısından son derece olumlu ve kalıcı bir süreci işaret ediyor.

Özellikle tecrübeli ve büyük kişilerle olumlu ve destekleyici konuşmalar yapabileceğimiz, kalıcı işler le ilgili önemli görüşmeler gerçekleştirebileceğimiz bir süreçteyiz. Yayıncılık, ticaret, iletişim konularında ilan etme, reklam, halkla ilişkiler, medya alanlarında çalışmalar gerçekleştirmek ve sunumlar yapmak adına da bu süreci değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.