Krizleri Fırsata Dönüştürebilirsiniz 

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Yengeç burcunda hareketini devam ettiriyor. Hassas, korumacı, alıngan, değerlerimize, yuvamıza dönük ilerlediğimiz bir gündeyiz. Günün ilk yarısı açılar biraz stresli… Farkındalığımızı yüksek tutarak sakin hareket edersek işler kolaylaşabilir.

Sabahın erken saatlerinde devreye giren Ay – Jüpiter karesi; duygusal anlamda git –gelleri olan ve biraz kontrolsüz hareket edebileceğimiz süreçleri tetikliyor. Hormonal anlamda da dengesizlik verebilir bu açı. Ardından devreye girecek olan Ay – Plüton karşıt açısı; manipülatif etkiler de taşıyan, güce dönük, dönüştürücü ve biraz da karamsar etkileri yoğunlaştıran görünümde… Güç çekişmeleri, baskı ve kontrol etme eğilimi yaşanabilir. Aynı zamanda bu süreç; sezgilerimizin yoğun yaşanabileceği, duygusal anlamda da güçlü, dönüştürücü etkilere sahip.

Öğle saatlerinde devreye girecek olan Ay – Uranüs karesi; ani, gerginlik verici, kendimizi huzursuz ve özgür hissetmek isteyeceğimiz etkilere sahip. Asi ve sıra dışı davranabiliriz. Beklenmedik gelişmeler yaşanması da mümkün. Günün ilk yarısı ay; gökyüzünde oluşan Jüpiter – Plüton ve Uranüs T-Kare kalıbını tetikliyor. Arka arkaya ani, baskılayan, güçlü etkilerin devreye gireceği bu süreci; sabırlı ve sakin davranarak, odağımızda kalarak ve olumlu düşünerek geçirme imkanımız var. Ayrıca kriz veya sorunlu durumlara karşı bu süreç; çözüm üretilebilecek, gelişme imkanı veren fırsatları da sunacaktır bize…

Akşam saatlerinde etkili olan Ay – chiron trinesi; özel ve sosyal anlamda yaralayan, içten içe üzüldüğümüz konularda şifalanma ve başkalarına da destek olma şansı veriyor. Bu süreçte günün gergin etkilerini yumuşatma adına kendimizi rahat hissedeceğimiz belli ortamlara, sanatsal çalışmalara da yönelebiliriz. Konser, yardım çalışmaları, meditatif ortamlar, minik arkadaş toplantıları ve paylaşımlar etkili olabilir.

Günü bitirmek üzere devreye giren Ay – Venüs trinesi; özel ve sosyal ilişkiler açısından çok güzel etkiler veriyor. Duygusal anlamda da yoğun; geçmişten bazı kişilerin, anıların hatırlanabileceği, sevdiklerimizle güzel zaman geçirebileceğimiz bir süreçteyiz. Bu açının ardından Ay; günün bitiminde Yengeç burcunda kısa bir süre boşluğa giriyor ve ardından Çarşamba gününün ilk saatlerinde Aslan burcuna geçiş yapıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.