Krizleri Bol Olan İlişkilerden misiniz?

fal-ad1

Çok çabalayıp hala bir yerlerde takılıp kalıyorsanız, siz değil karşınızdaki sorgulanmalı. Sevgisiz olması belki de uzun zamandır umarsızca ilgisizdi. Ki, bu rahatlığı hayra alamet değildir deseniz dahi idariyetinizi korumaya çalışsanız da artık o eski o değildir. Geçecek diyerek zaman tanıyarak çoktan uzatmalarda olduğunuz ilişkinizdeki sorunun masaya yatırılacağı o an gelip çatmış demektir. Siz güven dolu gözü kapalıysanız o sürekli kısıtlayan sorgulayansa yanıltmaya çabaladığını bir durum söz konusu olabilir. Emin değilsinizdir, bekleyip bekleyemeyeceksiniz siz dahi bilemezken bu sürekli sizi bağlar ve gerçek niyeti daimlik olmadığı halde sizi esaretine hapis eder. Bu tarz aşklarda ne kopar ne tutar varlığı belirsiz sevgili modelinde geri dönerken durumu hızlı atlatmak için duygulara karşı yapılan ajitasyonla sıkça karşılaşılırız. Vazgeçtim kendime düzen kurdum dediğiniz an ya çıkar gelir tepetaklak olursam tekrar diyerek yeniliklere de fırsat veremiyorsanız o kısır döngüden ancak sizi fallar çıkartabilir. Hangi yolu izlenmeli bunu en iyi sizi size anlatacak olan Aşk falınız olacaktır.

Karşı taraf aşk dürtüsü ile davranmıyorsa, ince çizgiler çiziyorsa sürekli onu aşmakta zorlanıyorsanız vakti tükenen çiçekler gibi soluyorsa aşk duygularınız vazgeçmeden önce bir fal baktırmayı düşünmelisiniz!

Duygusal olanla duygusuz olan farkını hemen ortaya koyacaktır. Kendisi zor biri olsa dahi karşı taraf ilgi adım atmakta kararlı ise gönlü olan ilgi sunuyor keza bencilse sevgisi yetersizse ne yaparsınız yapın hep mutsuz olan siz olacaksınızdır. Durumu değiştirmek için belki elinizden gelen çabayı gösterdiğinizi düşünebilirsiniz. Yine bu çabaya rağmen olmadığı düşünerek neredeyse vazgeçmeye kalkabilirsiniz. Ancak bir süre sonrasında görüşürüz ki hayat aslında vazgeçtiğimiz korktuğumuz kadar çaresiz ve çözümsüz değildir.

Bazen defalarca kere üzerine gitmeli bazense bir kalemde vazgeçmiş gibi durmalı. Peki bunun hangisi ilişkiniz için doğrusu ve ne zaman uygulamalı? İşte bu noktada bence Tarot Falı önem kazanıyor. Tarot kartlarla bakılan bir fal türüdür. İçinde sizi, partnerinizi anlatan kartlar var. Ayrıca; önünüzde yaşanacakları süzgeçten geçirip gösteren yakın geleceğinizin nasıl şekilleneceğini belirteceği için aydınlanmanız garantidir. İçimize gömülüp soru işaretleriyle tıkanıp kalmaktansa soralım öğrenelim neler olup bitiyor aşk hayatımızda, duyalım, öğrenelim, bilelim tüm gerçekleri ve kararı öyle verelim belki de derinlerde yatan sandığınız kadar imkansız sorunlar değildir. Belki de düşündüğünüzden daha büyük nedenler vardır. Çözümü illaki vardır ama önce sorunun ana kaynağını bilmemiz gerek, bu süreci iyi ya da kötü tamamlamak için bir rehbere ihtiyaç duyduğunuzda Tarot falı ve diğer fallarımızla her zaman yanınızdayız ve sizlerle olacağımızı söylemek isterim.

Yolunuzun, yolumuzun sevgiyle kesişmesi ve aydınlaması dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.