Kozmik Senkronizasyon

fal-ad1

Retro yapan Mars’ın Güney Ay Düğümü ile kavuşumdayken Merkür ve Neptün’ü büyük su üçgeni ile karşılayarak bizleri korumaya almıştı. Satürn ve kaus sabit yıldızı kavuşum halinde iken adalet duygusu zihnimizdeydi geçmişten gelen konuları tekrar önümüze getireceğini biliyorduk da önce konularımızda bunu işlemiştik şu anda bunun etkilerini yavaş yavaş yaşıyoruz geçmişle ilgili aldığımız veya bize gösterilen her şeyin ne kadarı gerçek ne kadarı değil bunu sorgulayacağız. Geçmişteki takıldığımız tekrar aynı hataları yaptığımız konuları yapmama kararı alıp önümüzdeki gerçekleri fark edip gerçeklerle beraber yeni adımlar atmaya da kararlı olacağız. Ayrıca o dolunayın etkisi hala gizli aşklar, geçmişte kalan üzerini kapattığımız gizli hisler, bu tarz gelişmeleri biraz ortaya çıkartabilir. Sakin kalmaya depresif konulardan uzak olmaya ruhumuzu melankolikleşmekten uzaklaştırmaya gayret edeceğiz. Bu dolunayın etkisini şu günlerde yoğun hissediyoruz.

Nice zamandır üzerine konuştuğumuz Oğlak dolunayı bilinçaltı temizliği ile de ilgiliydi. Bir yandan Satürn diğer taraftan Plüton öbür yandan da Mars olduğu için komutanlarla dolu bir karargahta olduğunuzu en ufacık hatanın başımızda büyük problemlere sebebiyet vereceğini hissetmiş olmalıyız. Eğri oturup doğru konuşup hesap vermek zorunda olduğumuzu hatırladık her konuda sanırım bugünlerde bunu daha çok sizlerde hissediyor olmalısınız. Şimdi bu Oğlak dolunayıyla yüzleştik ve fark ettik ki değer yargılarımızın yeterince adiliyet duygusuna sahip olması için de mücadele etmemiz gerekiyor. Ayrıca Chiron açısı; kas hastalıkları, baş, kemik, ilik gibi rahatsızlıkları ayrıca sinir sistemine bağlı duyu organlarımızda bazı tedaviler ortaya çıkartabilecek.

Parasal konularımızda bazı sorunlar olabileceği için elimizdekini kısa süreliğine olsun tutmaya çalışacağız. Hümanist bakışlardan kaçıp kendi öz değerlerimizi önemsiyor ve kendi alanımızı korumaya çalışacağız yani biz istiyorsak istediğimiz için yaptığımız gelişmelerle dolu bir ay yaşayacağız diyebiliriz. En önemlisi ise; algılarımızı değişmek için kendimize kattığınız durmadan çalıştığımız tüm konuları oğlak burcu ortaya döktü ve verim almamızı sağladı. Başarısızlık korkusu içinde naralar atsak dahi işimize kendimize karşı dürüst olmaya daha çok odaklandık. Evrenin kulağımıza fısıldadığı seslere bir süredir alıştık eski defterleri kapatıp kibir ve egodan uzak kalmaya çalıştık. Tartışmaları büyütme yönelimine yönetim bir süreçtir ve bunları yönetmemiz gerektiğini de öğreten bir süreç içinde geçtik hala da bunun etkilerini üzerimizde taşıyor olacağız. Ev, dekorasyon, taşınma, ev alma gibi gereksinimleriniz daha çok artmış olacak Oğlak’taki maddi gücü ve istikrarı üzerimizde hissedeceğiz. Kimisi için doğru zaman kimisi için yanlış zaman olabilir herkesin bireysel haritasına bakıp doğru zamanı görmesi gerekli, bu çok önemli zira gelecekle ilgili planlarımız buralarda çıktığı için öncelikle gerçeklik duygusuyla ilerlememiz için mutlaka şansımızı görmemiz lazım. Kozmik senkronizasyon şu anda dünya üzerinde etkin.

Yengeç’te olan bu etki yönetici gezegeni aile ilgili olduğu için daha çok gelgitler yaşayacağımızı gösteriyor. Annedir, üremedir, rahimdir, derin duygulardır, dişil enerjidir ve köklerimizdir özellikle de geçmişi aileyi ve yuvayı temsil eder bitişler başlangıçlar bu noktadan fazlasıyla artış gösterebilir Mars’taki Retro ise tohumu Çatlatan enerjidir Venüs ise dişil enerjidir ayrıca maddi ve dünyevi sevgileri de kapsadığı için bu durumu çok iyi yönetmek gerekir gerekecek.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.