Kova Burcu İş Hayatı

fal-ad1

kovais3Kova burcu olarak iş ortamlarında her daim çekemeyeniniz olacaktır. Doğanızda ki engel olunmaz havadan olumlu ve olumsuz etkilenenler olacaktır. İş hayatınız da genellikle başkalarının saldırgan tavırlarının sizin başarınızı engellemesine yol açar. Telaşa kapılmadan işinizi yürütmek ve projelerinizi istediğiniz sonuçları verecek şekilde hayata geçirebilmek gibi doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olsanız da başarıyı şansa bırakmamaya çalışın. Şansınızı genelde zorladığınızda hazırlık yapmamışsanız kayıp yaşamanız olasıdır. Büyük eylemler büyük hazırlık isteyeceği için görkemli bir kariyer için daha fazlasını gerçekten sunup sunmadığınıza bakmalısınız. Sizin başaramadığınız bir konu olmuşsa mutlaka her türlü kişisel girişimin yüzleşmesi gereken tehdit ve zorluklara kendinizi yeteri kadar iyi hazırlamamış olmanızdan kaynaklıdır.

kovais2İş çevrenizde ki bağların güçlü yada zayıf kalması sizin yapıcı yada konuşmalarınız ile şekilleneceğini unutmayın. Özellikle de başkalarının iş hakkında görüş ve düşüncelerini dikkate almadan konuştuğunuz zaman bu tür tepkiler almanız kaçınılmazdır. Siz farkında olun yada olmayın, konuşmalarınızdan dolayı insanlar kendilerini tehdit altında hissederlerse size en az sizin kadar güçlü bir biçimde direneceklerdir. İnsanlar hakkında konuşurken kelimelerinizi son derece dikkatli seçmenizde yarar var. İş veren yada ekip arkadaşlarınız için her sözünüz önem taşıyacağı için oradaki dostluk tavrınızı koruduğunuzu göstermeniz kariyerinizde sizi geriletecek kişileri saf dışı bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Kova burcu istediğinde başaran karaktere sahip olmasına karşı bazen kıskanç tutumkovais1 sergileyerek muhalefet düşüncelerini orta yere serdiğinde yükselişini adeta durduracaktır. Bu etkiyi acı deneyim ile atlatması iş birliği ve ortak çalışma alanında ki kişileri ezmeden de başarısını artıracağını öğrenmiş olacaktır. Genel yapısı kolay bıkkınlık yaşaması olsa da iş hayatında kazanmanın önemini bilir rahat yaşayacak kadar kazanmak ister. Çok fazla gelecek hırsları hedefleri yoktur. Yinede istediği an bir çok hedefi aynı anda gerçekleştirecek sürpriz ataklar söz konusu olacaktır. İş sahibi yada çalışanı olması onu çalıştığı iş hakkında gereğinden fazla söz sahibi olmaktan alı koymayacaktır. Bu olumsuz yönünü frenlemesi sayesinde sevilen dayanışmacı yönlerini açığa çıkaracaktır. O zaman işlerini seve seve yapacak kişiler bulması, yardımcı olmak isteyen kişilerin etrafında olması kaçınılmazdır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.