Koç Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu 1

fal-ad1

Koç – Koç

Her iki karakter de sert tepkiler birbirine yansıyacaktır. Kıskançlık ve kontrol etme isteği kocburcu
iki tarafı zor durum da bırakabilecektir. İlk etap aynada ki yansıması kadar sevineceği tanışma sonrana yerini inatlaşmalara ve en sonunda da çatışmalara yer verecektir. Soğuk bir savaşın içinde hissetmemek elde değildir. Bu iliişki her zaman ilginç ve tezatlıklar ile dolu geçeceğe benzer. Karmaşık olan durumun içine gerçek sevgi girerse o zaman aşk evliliğe dönüşür. Klasik aile yapısına uygun olacakları gibi genç bir karaktersitiğe sahip olacaktır evlilikleri.Bu durum da enerjin yaşlanmak bilmeyen bir aşk olacaktır aralarında .

Koç – Boğa

Her iki burçta evlilikte iyi şansı yakalama kerametine sahiptir.Hani derler ya evde bir kişi boğaburcu
koç ise o hane şen olur, daim olur bu olsa gerek. Boğa koç’taki sevgiyi derinden hisseder ve değerini her zaman bilir. Koç’ ta Boğa’ nın farklı duruşunu sevecek ona yoğun bir aşk besleyecektir.Boğa sakinlikten yanadır. Dingin bir hayatı arzular. Koç bu noktada onu biraz zorlayacaktır. Tek sorun Koç’ un özgürlüğüne düşkün olmasıdır.Bu evlilik mantık ile şekil alması gerekir ancak o zaman gerçek ahenge sahip olabileceklerdir.

Koç – İkizler

Akıllı ve neşeli halleri iki tarafın hoşuna gider ve güzel bir aşk başlar. Araların da her zamanikizler3 mutluluğu yakalama şansı açıktır. İkizler’ in çok yönlü tavırları, mantıklı davranışları Koç’u cezbeder. Koç asla bu ilişkide canının sıkılmayacağını çoktan anlamıştır bile. Aradığı aşkı bulduğunu düşünecektir Koç. Tıpkı kendisi gibi hareketli ve meraklı yapısı ile İkizlerle anlaşmak kolay olacak. İkizler evlilikte özgürlük duygusunun önemini bildiği için bazen koç’ un kıskançlıklarından sıkılacaktır. Yinede her ikisi de aradığı aşkı bulduğunu düşünmeye devam edeceklerdir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.