Koç Burcu Dolunayının Ardından Burçlar Neler Yaşayacak ?

fal-ad1

Hava Burcunun etkisi altındaki gökyüzü Ateş burcundan olan Koç burcunda 25 Eylül Dolunayı olarak sabaha karşı meydana geldi.

Bu dolunay ayın ve güneşin birbirlerine meydan okumasına sahne oldu. Bu dolunay sayesinde rüyada görülen bazı kişilerle gerçek hayattaki insanlar birbiriyle bağlantılı olarak ilerleyebilir ya da bizler rüyalarla gerçekleri kişileri birbirine bağlayabiliriz. Hatta geçmişteki ilişkilerimizden eşimizden ya da sevgilimizle olur olmadık yerlerde karşılaşıp şaşkınlık getiren yaklaşımlar görebiliriz. O kadar dejavusu bol bir süreçte olacağız ki yıllar öncesine gideceğimizi bile söyleyebilirim. Sürprizlere açık olması gerek. Tabii ki bekarların hayatında da olumlu güzel değişimler olacak yalnızların kalbi de dolacak diyebiliriz.

Dolunayları takip eden 14 günlük süreçte bazı burçlar için diyet yapmak için de oldukça uygundur. İlişkisi olan bazı burçlar için tehlike çanları çalabilir.

Tüm burçlara nasıl etki edecek gelin birlikte bakalım.

Koç: Kariyer ile ilgili değişimler ve kararlar bu dolunaydan sonra onları net kararlar vermeye yöneltecek. İş değişimleri ve fırsatları konusunda şansları açık olacak.

Boğa: Sorumluluklar da aileyle ilgili konularda gelişmeler yaşayacak olan Boğa burçları ayrıca parasal konularla ödemelerle ve sağlık sorunları ile beraber ilerleyebilir. Duygusal anlamda farklı ve değişik bir süreçte yer alacaklar.

İkizler: Bütün sırları ve gizemli olayları aralanacak diyebilirim. Peş peşe duyacakları öğrenecekleri konular olacak. İş hayatına atılmak isteyenlere sürpriz gelişmeler olacak ve yine sürpriz bir telefonla mutlu olabilirler.

Yengeç:  Katılacağı davetler ile sosyal hayatını canlandıracak olan Yengeç burçları kalıcı dostluklar edinmeye başlayacak. Aşkla ilgili birçok itiraflar duyabilirler. Arkadaşlar ve aile arasındaki küslükleri sona erebilir. Dolunayın ardından en çok da yengeç burçları için güzel bir dönem olacak.

Aslan: Son zamanlarda bir hayli yorulan burçlar arasında olan aslan burçları birçok defa dejavu hissine kapılmış olabilir. Kariyeri ve yapabileceklerini odaklanacak olan Aslan burçları yeni düzenlemeler içinde olacaklar. Ciddi ilişkisi olanlar evlilik fikrine sıcak bakacak.

Başak:  Maddi konuları gündemlerinden düşmeyecek olan Başak’lar geçmişten gelen borçlar konusunda birikimleri değerlendirebilecekler. Evlilik hayatlarında yapıcı olmaları gerekecek işte stresli hissedebilirler.

Terazi: Üst üste ikili ilişkileri hayatın merkezine yerleştirecek olan Terazi burçları geçmiş hayatlarında yaşadığı kırgınlıkları ve yollarını ayırdığı insanlar ile yeniden görüşmeler içerisinde olabilecekler. Ve bazı kişilere yeniden şans vermekten yana olacaklar.

Akrep:  Kardeşlerden ve kuzenlerden olan hemcinsleri ile zıtlıklar yaşayabilecek olan Akrep burçları bu konuda dikkatli olmalısınız. Uzun zamandır elden çıkartmayı düşündükleriniz konusunda da şanslı olabileceksiniz. Gelgitli ilişkiniz konusunda ya hep ya hiç diyeceksiniz.

Yay: İş yükü oluşturanlara karşı rest çekmeye hazırlanacak olan Yay burçları haksızlığa gelemeyen taraflarıyla susturmak isteyecekler. Yeni iş girişimleri ve planlar söz konusu olacak.

Oğlak: Kariyer ile ilgili planların da yeni eğitimler farklı kurslar planda olacak. Kendi işini kurmayı düşünen Oğlak’lar harekete geçecek. Bir süre yalnızlık içerisinde ilerlemek isteyecek olan Oğlaklar bu sıralar yalnızlığı tercih edebilecekler.

Kova: Kova burçları için aileden gelen paralar söz konusu olabilirken Parasal konularda bazı insanların daha farklı yüzünü görebilecekler. Evli Kova’lar çocuklarının eğitimi ile ilgili bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirler.

Balık: Başarıya odaklanmış bir duruş ile hedeflerinize ulaşmak adına daha hızlı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Çok yakınınız olan birine maddi anlamda destek gösterip aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Dolunayın burçlar üzerindeki etkilerine şöyle bir kısaca değinmiş olduk.

Daha uzun vadeli gelişmeler ve kişiye özel süreçler hakkında Astroloji danışmanlarımızdan size özel ve özenle hazırlanacak olan bir kılavuz edinebilirsiniz.

Hepinize mutlu bir ömür ve sağlık dolu bir yaşam diliyorum.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.